בית הדין של איגוד הכדורסל החליט שליגת העל תחזור לניהול האיגוד בסיום העונה

ספט 1, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בית הדין העליון של איגוד הכדורסל החליט שליגת העל תחזור לניהול האיגוד בתום העונה הנוכחית.

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

ממנהלת הליגה נמסר בתגובה: “מנהלת הליגה ממשיכה לנהל את ליגת העל לטובת הכדורסל, קבוצות הכדורסל המקצועניות, וקהל האוהדים.

“בדיון שהתקיים לפני כשבועיים, עלה יותר מפעם אחת נושא היעדר הטעם והסיבה המוצקים לביטול ההסכם בין המנהלת לאיגוד.

“יתרה מזאת, צוין במהלך הדיון כי גם בהנהלת האיגוד, חברים רבים שיבחו את ניהול הליגה על ידי המנהלת, כפי שזו מנוהלת כבר 20 שנה. המנהלת תלמד את פסק הדין, ותשקול את צעדיה העתידיים ביחס אליו, ובכלל.

“עם ובלי קשר, המנהלת ממשיכה לקוות כי ידה המושטת להסכמות והבנות לטובת ליגת העל וקבוצותיה, ולטובת הכדורסל בכלל, תיענה על ידי איגוד הכדורסל, וכי הצדדים ישכילו להגיע להבנות כפי שהשכילו לעשות ב-20 השנים האחרונות.

“במידה והדבר לא יצלח, תפעל המנהלת לבחון את דרכה לעתיד גם לאחר העונה הקרובה, בהינתן הניתוק מאיגוד הכדורסל שכפה האיגוד. ניתוק שהמנהלת לא יזמה ולא חפצה בו”.

יריית הפתיחה של עונת 2022/23 תהיה בעוד שלושה שבועות עם יציאתו לדרך של גביע ווינר בהשתתפות קבוצות ליגת העל שנמצאות בעיצומן של ההכנות. מנהלת הליגה מצפה ומחכה לראות את קהל האוהדים חוזר למגרשים לקראת עוד עונה מעניינת ומרתקת.

ציטוט מלא מפי יו”ר המנהלת, שמואל פרנקל: “אני מקווה כי פסק הדין נותן למנהלת ולאיגוד אפשרות לנהל משא ומתן ללא לחץ ולהגיע להסכם חדש שמבטא את עקרונות ההסכם הקיים. במידה והצדדים לא יגיעו להסכמות, תמשיך המנהלת בהכנות להקמת ליגה עצמאית החל מעונת 2023/24 ואילך. אני מברך את בית הדין שהפנה את הנהלת האיגוד בסעיף 77 “לבחון באורח מקצועי וענייני את הצורך והטעם להעברת הניהול” ובכך הוא מעיד על הערכתו לפועלה של המנהלת ב-20 השנים האחרונות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!