ביקור של ג’יימס פלדין, כריס ג’ונסון ומלקולם גריפין בJerusalem Fried Chicken

יונ 6, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

ביקור של ג’יימס פלדין, כריס ג’ונסון ומלקולם גריפין בJerusalem Fried Chicken

שחקני הפועל ירושלים ג’יימס פלדין, כריס ג’ונסון ומלקולם גריפין, הגיעו לביקור באירוע במסעדה הירושלמית Jerusalem Fried Chicken ליד קניון ממילא. השחקנים הצטלמו עם מעריצים, חתמו על תמונות שלהם בשביל האוהדים שהתאספו במקום ובעיקר נהנו מאווירת הרחוב הירושלמי.

כוכב הקבוצה ג’יימס פלדין התייחס לאירוע ודיבר בין השאר על משחק חצי גמר הפיינל פור מול מכבי ראשל”צ שכבר נמצא מעבר לפינה. על המסעדה אמר הגארד, ”אני רק מנסה להראות הערכה לאנשים שגרים פה בירושלים כי אני הולך להישאר פה עוד כמה שנים. אני חייב להראות את האהבה שלי לקהילה”.

Dov Halickman Photography

על כך שבחר להאריך את חוזהו בהפועל ירושלים סיפר פלדין, ”אני כנראה הראשון לחתום על הארכת חוזה כל כך מוקדם. זו עיר פשוט נפלאה ואנחנו נמצאים בארץ הקודש. אני מרגיש מאוד נוח פה, רכשתי חברים, זה מקום נהדר להיות בו”.

Dov Halickman Photography

על משחק חצי גמר הפיינל פור מול מכבי ראשל”צ דיבר באריכות כולל על הכושר האדיר בו נמצא קמרון לונג, ”אסור לנו לחשוב על מה שקרה פעם שעברה כשניצחנו אותם. הם ניצחו אותנו כבר פעמיים העונה ואנחנו נצטרך לשחק כאילו זה גמר כי זה משחק אחד, אי אפשר לדעת מה יקרה. הם מגיעים למשחק אחרי שעברו בסדרה קבוצה מצויינת כמו הפועל חולון. הם משחקים נהדר כקבוצה וקמרון לונג משחק את הכדורסל הכי טוב שראיתי. בוודאי שיש פה אתגר גדול עבורינו. יש לנו כמה שחקנים מצויינים כמוהם ויש לנו סגל עמוק. זה הולך להיות משחק מעולה, אני בטוח. אני מקווה שנגמול בחזרה לאוהדים את מה שהם רוצים ונגיע למשחק האליפות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!