בוסקאליה חתם בחולון: ״לא יכול לחכות להתחיל״

יול 2, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון מצאה מחליף לסטפאנוס דדאס. בעקבות העזיבה של המאמן היווני המוערך לא.א.ק אתונה, ההנהלה של הקבוצה הרימה את הכפפה וצירפה לשורותיה מאמן זר חדש בדמות מאוריציו בוסקאליה האיטלקי, שקבוצתו האחרונה הייתה ברשיה.

“זו הרגשה נהדרת שנבחרתי לתפקיד, יש לי הרבה מוטיבציה ואחריות בדרך החדשה להוביל מועדון חשוב כמו הפועל חולון. מחכים לנו אתגרים ספורטיביים ואני מודה למועדון שמהווה עבורי השראה לרעיונות חדשים. תודה נוספת לרועי דבורה, המנכ”ל, שיצר אצלי מיד הרגשה טובה. לא יכול לחכות להתחיל!”, שמח המאמן בן ה-52 על ההצטרפות שלו לחולון.

“אני שמח על החתמתו של מאוריציו בוסקאליה”, הוסיף יו”ר המועדון איתן לנציאנו. “העזיבה של סטפאנוס באה לנו בהפתעה ולמרות זאת הצלחנו תוך זמן קצר עם הרבה חשיבה, ובמסגרת המגבלות החדשות של איגוד הכדורסל ומשרד הספורט, להחתים מאמן מוכר ומוכח. לאחר כל הבדיקות שעשינו הגענו למסקנה שבוסקאליה הוא האיש המתאים ביותר לעמדת המאמן הראשי של הפועל יונט קרדיט חולון. אנו מאמינים שהחיבור יהיה מהיר ונמשיך בבניית קבוצה חזקה שתתחרה בהצלחה בכל המסגרות, אנו מאחלים למאוריציו הצלחה רבה. בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לסטפאנוס דאדאס ולאחל לו הצלחה רבה בקבוצתו החדשה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!