בולדווין: “החלק של בלאט בהגעה שלי למכבי הוא ענק”

אוג 25, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

השחקנים הזרים של מכבי תל אביב ממשיכים לנחות בישראל, והיום (חמישי) היה זה ווייד בולדווין שזכה לקבלת פנים בנתב”ג.

בולדווין אמר: “זו השנה השלישית שלי באירופה, והאווירה כאן פשוט… בשנה של הקורונה זה היה קצת דפוק, אבל בפעמיים ששיחקתי כאן הייתה אווירה נהדרת. זו הייתה החלטה קלה. הסגל שהורכב עוד לפני שהחתימו אותי היה מאוד מבטיח וזו הזדמנות טובה עבורי להראות את הכישרון שלי ולזכות בשלושה תארים השנה”.

כשנשאל מה צפויה להיות החוזקה של מכבי בעונה הקרובה, השיב: “זו שאלה מצוינת ואני חושב שאין לה תשובה אחת. יש שחקנים מוכשרים ויש כישרון בכל עמדה, זה עניין של כימיה וכרטיס הביקור שלנו יהיה כמה טוב נשחק בהגנה”.

בולדווין המשיך: “נראה שכמעט בכל קבוצה שהייתי בה היה חשוב לנצח כל משחק. המנטליות שצריכים להגיע איתה בכל עונה היא שכל משחק חשוב ושצריך לקחת את זה כמשחק אחד בכל פעם. וכשמגיע חודש יוני, הקבוצה צריכה להציג את הגרסה הכי טובה של עצמה”.

עוד אמר בולדווין: “הייתה לי עונה די סולידית בשנה שעברה והייתה לי עונה נהדרת בבאיירן. אני מנסה להמשיך את זה עם זכיה בשלושה תארים השנה – בגביע המדינה, בליגה הישראלית וביורוליג. בזה נתמקד השנה”.

כשנשאל על חלקו של דייויד בלאט בהבאתו למכבי, השיב בולדווין: “ענק. הקשר בינינו בתחילת הדרך באולימפיאקוס היה הכי קשה שרק אפשר. הוא עזב אחרי משחק אחד והעונה הנוראית שהייתה לי בשנה הראשונה שלי באירופה הביאה לכך ששלוש שנים לאחר מכן הייתה לי את ההזדמנות לתת לקשר שלנו הזדמנות שנייה. אני חושב שאנחנו חיייבים את זה לעצמנו כדי שזה יעבוד הפעם ואני יודע שזה יעבוד”.

“יום אחד בכל פעם, משחק אחד בכל פעם – אנחנו צריכים לצמוח ולהתחבר האחד לשני. שחקנים שמשחקים ביורובאסקט צריכים לחזור ואנחנו צריכים לשחק יחד ולמצוא את הקצב. נראה מה יקרה כשיגיעו החודשים מאי-יוני, כי אלה הזמנים של התארים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!