באזל נגד מכבי תל אביב בליגה האלופות

יול 29, 2013 | עברית

על ידי Joshua Halickman

לפני ההגרלה חששנו לקבל את פ.צ באזל אבל זה מה שקרה. בהתחלה זה נראה בלתי אפשרי ועכשיו זה נראה ממש אפשרי בהחלט.

מכבי שעברה את ג’יור מקבלת הרבה טובות מפ.צ באזל. למרות שבמשחק הראשון באזל השוויצרית מארחת את המשחק בשוויץ זה עושה יותר טוב למכבי בגלל יתרון הביתיות. עוד טובות שיעזרו למכבי לנצח הם פרשיית המצרים מוחמד סלאח הכישרון הצעיר ומוחמד אלנני. הם לא רוצים לבוא לארץ בגלל שהם מצרים ובגלל הלחץ שמופעל עליהם.

האם מוחמד סלאח יגיע לישראל

האם מוחמד סלאח יגיע לישראל

אוהדים של באזל לא רוצים שהם יבואו לארץ ויש אוהדים שאומרים שכן כדאי להם לבוא לארץ, מה שבטוח מכבי מקבלת הזדמנות טובה מאוד לעלות בגלל הפרשייה.

גם חלון העברות עוזר לנו. אחד מכוכבי באזל, הבלם דראגוביץ’ חתם בדינמו קייב ל9 מיליון אירו. עוד כוכב של באזל חתם בקבוצה אחרת ושמו קרבאל. הוא נימכר לסנדרלנד בחינם ובקצב הזה נראה כי באזל בצרות. המאמן יאקין אמר שיש לו מספיק שחקנים שיחליפו את המצרים ועדיף שפשוט לא יבואו לישראל.

נעבור למכבי. מכבי חוששים מההגרלה אבל נראית מוכנה לבאזל. למכבי שחקני רכש רבים כולל את מאנה וקולינאס. במכבי אמרו שבאזל זה לא ברצלונה או ריאל ואפשר לנצח את באזל ואפשר להוציא תוצאה טובה.

סטרלר יחגוג גם מול מכבי

סטרלר יחגוג גם מול מכבי

במחזור הראשון בליגה השוויצרית באזל ניצחה 3-1 את אראו כבשו לבאזל: מוחמד סלאח, ראול בובאדילה, מרקו סטרלר. במשחק השני באזל סיימה בתיקו 1-1 מול גראסהופרס כבש לבאזל: פביאן שר. ובמשחק השלישי ניצחה 2-0 את לוזאן של אוהד קדוסי. כבשו לבאזל: פביאן שר, מרקו סטרלר

סגל הקבוצה: שוערים: יאן סומר, גרמנו ואילטי, מירקו סלבי. מגנים: ארלינד אייתי, נאסר אליהי, פיליפ דגן, פביאן ריטר, בהראנג ספארי, גסטון סאורו, פביאן שר, קיי בוסר, טאולנט צהאקה. קשרים: אנדוגאן עדילי, סטפן אנדריסט, דוד דגן, מתיאס דלגאדו אמיליו, מרסלו דיאז, מוחמד אלנני, פביאן פריי, דארקו ג’בטיק, מוחמד סלאח, ז’ופרואה סריי דיאה, לנטין סטוקר. חלוצים: ראול בובאדילה, מרקו סטרלר.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!