א.ס רמת השרון קיימה אימון מלא ראשון לקראת עונת 2023/24

אוק 2, 2023 | כדורסל, נשים

על ידי Ben Pask

ביום שישי, א.ס. רמת השרון ערכה אימון פתוח והרמת כוסית לעונה הקרובה, ונתנה לאוהדים הזדמנות לפגוש את סגל 2023-24.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“זו הזדמנות מצוינת עבורנו להגיד שלום לכולם, האוהדים הגיעו לפגוש את השחקניות באימון הראשון שלנו”, אמר המנהל המקצועי של הקבוצה, אלי רבי, לשחקניות והצוות. “יש לנו את כל הקבוצה ביחד ואת כל הצוות. אני מברך אתכן לשנה טובה והצלחה לצוות”.

Eli Rabi – Photo Credit: Yael Amseli

רבי, המאמן הוותיק שהצטרף לקבוצה בתפקידו ב-2020 ואימן את הקבוצה בעונה שעברה לאחר שדניאלה ראובן עזבה באמצע העונה, שיתף כיצד ראה את הקבוצה צומחת לאורך השנים.

“אני זוכר כשהתחלתי פה לפני שלוש שנים, עכשיו יש לנו שמונה או תשעה אנשים. כל שנה יש לנו יותר אנשים בסביבה והצוות הרבה יותר גדול. בהתחלה סתיו (רבי, מצוות ההנהלה) ואני היינו לבד. עכשיו אנחנו קצת יותר ואני שמח על זה.

“אני אוהב את הקבוצה הזו, אני אוהב את הקהילה הזו, אני אוהב את מה שאני עושה איתכם ואני מאחל לכם את כל הטוב שבעולם”.

גם המאמן הראשי החדש, רועי לוין, שהיה עוזר מאמן בעונה שעברה, אמר כמה מילים.

“אני רק רוצה לנצל את ההזדמנות המדהימה הזו כדי לומר תודה להנהלה ולכולם על ההזדמנות המדהימה להיות המאמן הראשי של המועדון המדהים הזה”, אמר לוין. “לשחקניות, אני רק רוצה לומר שכשאנחנו מתחילים להיות הקבוצה, לפני הכדורסל, אנחנו חושבים איזה סוג של בני אדם אתן. אנחנו נהיה הקבוצה הכי טובה שאנחנו יכולים להיות – לא רק מבחינת הכדורסל, כי הצוות הזה הולך להיות ביחד בכל כך הרבה שדות תעופה, נסיעות, טיסות, ונשחק ביחד פעמיים בשבוע.

“יהיו הרבה עליות וירידות. כשיהיו לך עליות וירידות, אתה רוצה שיהיו אנשים טובים סביבך, אנשים שיביאו וייבים לחדר ההלבשה וישתפו ברגשות שלהם, כי אנחנו יחידה אחת. אני חושב בנינו את הקבוצה בצורה הנכונה. הפוטנציאל של השחקניות שיושבות כאן מדהים ואני כל כך גאה בקבוצה שבנינו”.

לוין ניצל את ההזדמנות גם להציג באופן רשמי את קפטנית הקבוצה לעונה הקרובה, הסמול-פורוורדית אופיר קסטן רז. יש לזה משמעות מיוחדת עבורה ועבור הקבוצה: אמא שלה, אורלי קסטן רז, הייתה קפטנית הקבוצה בימיה כשחקנית.

“אני גם רוצה לנצל את ההזדמנות המדהימה הזו להציג באופן רשמי את אופיר קסטן כקפטנית שלנו”, אמר לוין. “היא ממשיכה פה מהעונה שעברה. היא גדלה ברמת השרון, היא מכאן, היא מהעיר, ולנו זה היה מאוד טבעי שהיא תהיה הקפטנית”.

לאחר האירוע, יערה יצחקי, הגארדית הוותיקה שעברה לרמת השרון בקיץ אחרי שבשלוש העונות האחרונות היא הייתה במכבי בנות אשדוד, שוחחה עם אתר “ספורטס רבי” על ההתרגשות לקראת העונה הקרובה.

“שנה ראשונה (שלי ברמת השרון), וזה מרגש”, אמרה יצחקי. “אני מאמינה שתהיה לנו עונה ממש מוצלחת, יש לנו קבוצה מדהימה. נשמח גם שהרבה קהל יגיע למשחקים שלנו, גם באירופה ובעיקר פה בארץ”.

Yaara Yizchaki – Photo Credit: Yael Amseli

“כל המשחקים ביורוקאפ”, אמרה יצחקי על המשחקים שאליהם היא מחכה הכי הרבה העונה. “אני רוצה שנעלה שלב, אני רוצה שנגיע רחוק. אין משחק שהוא הכי חשוב. כל המשחקים חשובים”.

בנוסף לקסטן רז ויצחקי, בהרכב יש את דניאל קריינין, דור סער, רותם שוסטר, אבוני סימיונוביץ’, ליילה דלוטי, קסניה מלשקה (בלארוס), מאיה קולדוול (ארה”ב) ונטלי קוקוובסקי (ארה”ב).

רמת השרון תתחיל את ההכנות האחרונות לעונה הקרובה בטורניר הכנה, טורניר אתנה ווינר, מול אליצור חולון בחולון ביום שני בשעה 19:00. העונה המקומית, ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, תצא לדרך ב-16 באוקטובר, כשרמת השרון תארח את מכבי חיפה. רמת השרון תחל את קמפיין היורוקאפ שלה כמה ימים קודם לכן ב-12 באוקטובר, כשהיא תארח את לוינטק גרניקה ביסקאיה הספרדית ב-12 באוקטובר.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!