אריאל בית הלחמי מונה למאמן נבחרת ישראל, שרון דרוקר לעוזרו

מרץ 17, 2023 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

אריאל בית הלחמי הוא מאמן נבחרת ישראל החדש – שרון דרוקר ישמש כעוזרו וזאת אחרי שעמוס פרישמן אישר את המינוי עם חברי הוועדה המקצועית והיא תועבר לאישור סופי של הנהלת האיגוד.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

איגוד הכדורסל בחר את הצוות שיוליך את נבחרת ישראל בשנים הקרובות, המאמן הראשי הוא אריאל בית הלחמי (57), מוותיקי המאמנים בליגת העל ומדורג שמיני במספר המשחקים בהם אימן בליגה. הוא שימש בעבר כעוזר מאמן נבחרת ישראל הבוגרת תחת צביקה שרף. בית הלחמי אימן את נבחרת העתודה בשתי קדנציות שונות, הראשונה בעשור הראשון של שנות האלפיים ובקדנציה השנייה עשה היסטוריה כפולה, כשהוביל את נבחרת העתודה לשתי זכיות רצופות באליפות אירופה, בשנת 2018 בקמניץ גרמניה ושנה מאוחר יותר, באליפות בלתי נשכחת בת”א. באותן שנים אימן בית הלחמי שחקנים רבים שמהווים היום חלק חשוב מהנבחרת הבוגרת, בהם דני אבדיה, ים מדר, יובל זוסמן, גבי צ’אצ’אשוילי ואחרים.

שרון דרוקר (55), אימן גם הוא את נבחרת העתודה בעבר, החזיר אותה לדרג א’ לפני יותר מעשור וכיום משמש גם כמאמן נבחרת הנשים שתשחק באליפות אירופה בארץ ביוני הקרוב. דרוקר מדורג במקום ה-11 בכמות המשחקים בהם אימן בליגת העל וזאת למרות שאימן לא מעט שנים.

Sharon Drucker – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!