אריאל אייזיק על הבחירה בכדורסל, אחיו התאום, שני מאמנים בקבוצה, התגובה הכי מרגשת והפגישה עם טיילור סוויפט

יונ 29, 2024 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: יעל אמסילי, מנהלת הליגה הלאומית


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 126, שבו מתארח לא אחר מאשר אריאל אייזיק, קפטן אליצור נתניה, העולה החדשה לליגת העל. הפרק, שנפתח עם ההשתתפות של אייזיק בכדורסל ה-3 על 3, נמשך עם ההתמודדות שלו עם המצב במדינה והשאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי. לאחר מכן, אייזיק סיפר איך הוא התחיל לשחק כדורסל ומי היה עבורו מודל לחיקוי, בנוסף לכך שדיבר בגילוי לב על אחיו התאום. אייזיק התייחס לגדילה בקדימה צורן ובהפועל עמק חפר, הרחיב על שיתוף הפעולה עם עמנואל שארפ בנבחרת הקדטים, וכמובן סיפר על ההצלחה בעמק חפר, שיתוף הפעולה עם נועם יעקב והחוויה לשחק תחת יהוא אורלנד.

אייזיק סיפר על החוויה עם נבחרת הנוער בקיץ 2021, ענה מתי הוא הבין שיהיה כדורסלן, דיבר על עונת הבכורה בבוגרים במדי הפועל רמת גן גבעתיים עם עמית עבו ועל החוויה במכבייה בקיץ 2022. אייזיק התייחס לעונה הראשונה בנתניה ולחוויה לשחק עם בן שרף, והרחיב על הזכייה במדליית הכסף באליפות אירופה עם נבחרת העתודה בדגש על הניצחון מול ספרד ושיתוף הפעולה עם דני וולף. אייזיק גילה את הסיפור מאחורי סלי הניצחון בעונה האחרונה בנתניה, דיבר על הזכייה בגביע הליגה הלאומית ושיתוף הפעולה עם אילי דולינסקי ואלון מיכאלי, הרחיב כמובן על עליית הליגה והתייחס להמשכיות כקפטן בליגת העל, בנוסף לצמד המאמנים עידן אבשלום ורובן נייברגר והעוזר איתי שלח. אייזיק גם סיפר מה מייחד את המועדון, וסיפר על שוהם גת שהחליט לפרוש מכדורסל.

אייזיק גילה איך נראה יום בחייו, מהם היתרונות שלו והדברים שהוא צריך לשפר בנוסף לעמדה המועדפת, ענה האם הוא מעדיף לצפות באן.בי.איי או ביורוליג, מיהו השחקן הכי טוב שהוא שיחק איתו ומי השחקן הכי טוב שהוא שיחק נגדו, בנוסף למשחק הכי משוגע שהוא היה חלק ממנו. אייזיק הספיק לדבר על הארי פוטר וחשף משהו מעניין שלא יודעים עליו, בנוסף לסיבה לכך שהוא משחק עם המספר 11 ושאלת האדם הכי מפורסם שהוא פגש. אייזיק שיתף מהי התגובה הכי מרגשת שהוא קיבל לאורך השנים, מה דעתו על הכדורסל הישראלי כיום ומהן המטרות לעונה הקרובה, בנוסף לכך שענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי ועל השאלה מה החלום הכי גדול שלו בקריירה. לסיום, אייזיק הביא סיפור מיוחד מהשנים בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: מה קרה בשיחה שבזכותה החליט להישאר בעמק חפר?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!