אפשר להגיד שהיינו שם – רמלה מובסת ע”י האן טרם ההונגרית במוקדמות היורוליג

אוק 12, 2022 | כדורסל, נשים

כדי להגיע קבוצה מגובשת אשר מבטיחה עלייה למפעל אירופאי בשלב כה מוקדם בעונה צריך שיתקיימו מספרים דברים: על השחקניות (לפחות גרעין מסוים) “לרוץ” ביחד תקופה ממושכת כדי לייצר את החיבור ואת הסינרגיה. על תקופת ההכנה להיות אפקטיבית וממושכת ככל שניתן, קיום משחקים בסגל מלא, פחות הסתמכות על יכולת אישית ויותר מודעות לשיטה האירופאית בה שואפים להתקדם.

ענו על סקר ספורטס רבי בלינק הבא: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemBcvllO78IECIx4_o1DS1tEmRP8dit6cijgvgVR4-Ac8CXA/viewform?usp=sf_link

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

לאלופה, אליצור לנדקו רמלה, לקח את רוב העונה הקודמת כדי לייצר את הצביון שלה ולסיים את העונה עם הצלחת. העונה, אותה קבוצה השתנתה לחלוטין ו-2 הזרות נחתו לתקופת הכנה קצרה ביותר. הדבר בא לידי ביטוי במשחקה נגד מיסקוליץ’ האן טרם (אחת ממספר הקבוצות שמגיעות מהונגריה – מעצמת כדורסל נשים), כאשר ראינו משחק אשר מסתמך בעיקרו על יכולת אישית. שאקירה אוסטין קלעה קרוב ל 40% מנקודות הקבוצה, השחקניות האירופאיות לא באו לידי ביטוי, אליסיה בארון המשיכה את תפקידה מהעונה הקודמת בתור סקוררית ויוצרת כפי שהיה נדרש ממנה אז, והישראלית אשר הוטמעה בה השיטה האירופאית כאשר שיחקה בבלגיה אשתקד, עדן רוטברג, לא מצאה את עצמה בתוך משחק שהוא כל כך רחוק מאשר הורגלה אליו.

Shakira Austin – Photo Credit: Euroleague Women

האן טרם מנגד, היא לא הקבוצה הטובה בהונגריה, אך ההונגריות בנויות טוב ורצות יחד זמן רב. יחד עם זרה פורטוריקנית שעלותה יחסית נמוכה בהשוואה למשכורות של הזרות בארץ, ויחד עם שחקנית ממוצא אנגלי, היא ניצחה את המשחק כבר בתחילתו למרות שמחצית שלמה התוצאה הייתה צמודה.

האם ביומיים יהיה ניתן ליישם את המעט בכדי לנצח את בוטאשספור אדנה הטורקית? לא בטוחה בכלל. ייתכן שמקומה של רמלה הוא ביורוקאפ עם יתר נציגותינו ונוכל להגיד שבגלל עזיבתן של הקבוצות הרוסיות את המפעל (מפאת המלחמה) זכינו כמעט להגיע לבמה הגדולה.

Bernice Mosby – Photo Credit: Euroleague Women

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!