אנתוני ראש הממשלה: על הבכורה החלומית של בנט בירושלים

ספט 14, 2021 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

בניצחון של הפועל ירושלים על בני הרצליה בשמינית גמר גביע ווינר הסיפור הגדול היה בלי ספק אנתוני בנט. הפורוורד הקנדי, שכזכור נבחר ראשון בדראפט 2013, לא הצליח לממש את הפוטנציאל והגיע לירושלים כדי לשקם את הקריירה, סיפק יכולת נהדרת בבכורה שלו בקבוצה עם 16 נקודות (4 מ-8 לשלוש) ו-7 ריבאונדים בדרך למדד 18 יחד עם פלוס 18 ב-18 (יותר מדי 18…) הדקות שלו על הפרקט. כבר מהרגע שנכנס לשחק הוא קלע ולא הצליח להחטיא, וכשירד לספסל זכה לעידוד גדול מהקהל הירושלמי ואף הרים את היציע. נדמה שאולי כנגד רוב הסיכויים יכול להיות כאן סיפור אהבה והצלחה גדול בין בנט לירושלים, כשהקהל מקבל אותו בחום אחרי כל הדברים שהוא עבר. עם יכולת כזאת, אין סיבה שבנט לא ימשיך בירושלים גם אחרי חודש אוקטובר.

Anthony Bennett – Photo Credit: Dov Halickman

“השגנו את הניצחון, זה כל מה שמשנה. האוהדים תמכו בנו במשך כל המשחק. האנרגיה הייתה נהדרת בשני הצדדים ואנחנו פשוט צריכים להמשיך”, סיפר בנט בסיום המשחק.

עד המשחק מול הרצליה, בנט לא חווה מעולם קריאות עידוד מצד האוהדים בהופעות הבכורה שלו. “האמת היא שלא, אף פעם לא חשבתי על זה, זה פשוט מרגיש נהדר להגיע לכאן, לסיים את העבודה ולהוציא לפועל”.

בנט, שמתברר בתור אדם נהדר ושחקן מחויב עבור הקבוצה, נהנה מעצם ההגעה המפתיעה לישראל. “זו פשוט עוד חוויה, הכדורסל הוא גלובלי ופשוט מחבר את כולם ביחד, אני יודע מה אני צריך לעשות כאן, העבודה נשארת אותו דבר ואני מקווה שנמשיך לנצח. האמת היא שזה לא רק לגביי אלא לגבי כל הקבוצה להגיע לכאן ולהשיג את מה שאנחנו יכולים. אנחנו משתפרים בכל יום ובכל שעה, משאירים את הכל על הפרקט ולוקחים את הכל עם גאווה גדולה”.

קשה להתעלם מכך שעלו ספקות בנוגע לבנט לאחר חתימתו בירושלים. “האוהדים יכולים לחשוב מה שהם רוצים, כמו שאמרתי אני נמצא כאן עם הקבוצה, הקבוצה יותר חשובה ממני ואני פשוט צריך לצאת לשם ולעשות את החלק שלי”.

בנט מסתדר מעולה בירושלים. “הכל היה סולידי, כולם קיבלו אותי בזרועות פתוחות. בכל יום האימונים היו חוויית למידה נהדרת בשביל כולם בתור קבוצה, פשוט באים לכאן כדי לעשות את העבודה”.

גם למאמנו של בנט, אורן עמיאל, היו מילים טובות להגיד עליו. “קודם כל הוא בחור מאוד רגיש ואכפתי, הוא נכנס למשחק טוב בעיקר עם הקליעה מבחוץ, וזה משהו שאנחנו יודעים שיש לו. בסוף אנחנו צריכים לגלות עקביות ולראות, באמת ממש מוקדם, אני ראיתי אותו אימון וחצי בשביל לשפוט לא לחומרה ולא לטובה. הקהל משפיע, גם עליי, אתה מקבל וייב ואת הבוסט. אני מניח שגם הוא קיבל את זה”.

עוד מוקדם לדעת האם אנתוני בנט אכן יצליח בירושלים, אבל בקצב הזה הוא עשוי להפוך לחביב האוהדים. או יותר מדויק, בנט יהיה ראש הממשלה שלהם.

Oren Amiel – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!