“אני רוצה לעמוד עם הגביע לפני הקב”ה, ולהקדיש לו אותו.” שחקנית מכבי עירוני רמת גן, טל לב, מדברת לקראת גמר הגביע

מרץ 10, 2021 | כדורסל, נשים

על ידי Dov Halickman

לקראת גמר גביע המדינה לנשים, שייערך מחר באולם על שם רלף קליין ז”ל ביבנה ב20:00 בערב בין מכבי עירוני רמת גן לאליצור נווה דוד רמלה, צוות האתר שוחח עם שחקנית מכבי עירוני רמת גן, טל לב, לקראת ההתמודדות. טל לב הצטיינה במשחק חצי הגמר הגביע נגד אליצור לייקה חולון עם 19 נקודות, כאשר היא כיכבה ברבע האחרון והמכריע כדי לעזור להוביל את קבוצתה לעבר הגמר הנכסף.

לב שיתפה לגבי התחושה האישית והקבוצתית לקראת הגמר הגדול: “יש אנרגיות טובות, נהנות מהרגע.”

באדיבות- מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

על מעמד גמר הגביע: “אני חושבת שבמעמדים כאלה, כשמגיעים לגמר, הכל שקול. מי שתרצה יותר ומי שתילחם על כל כדור תנצח במשחק כזה. הן (רמלה) דורסות את הליגה אבל במשחק במעמד כזה מי שתרצה את זה יותר תנצח.”

לב שיתפה לגבי ההרגשה והאתגר הטמון בתקופת הקורונה: “באופן כללי העונה קשה יותר. לא היה לנו הרבה קהל במשחקים שלנו גם לפני הקורונה.”

לגבי היותה שומרת דת ומסורת: “קודם כל זו גאווה ענקית. אין הרבה שחקניות דתיות בכדורסל. זה גאווה עצומה מבחינתי. את כל התהילה הייתי רוצה לתת לו (לקב”ה). אני רוצה לעמוד עם הגביע לפני הקב”ה, ולהקדיש לו אותו.”

על המטרות להמשך העונה לב סיפרה: “הפלייאוף העליון זה משהו שאנחנו רוצות ויכולות להגיע אליו. אנחנו רוצות להגיע לכל משחק ולעשות את המקסימום.”

באדיבות- מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!