“אני רואה אותו ב-NBA או ביורוליג בעתיד”: מי אתה קייל פייט?

יול 28, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קייל פייט חתם לאחרונה בהפועל אילת, והוא ישמש כמתאזרח בקבוצה של המאמן החדש מסימיליאנו מנטי. כעת, ניסינו לענות על השאלה המסקרנת בנוגע לגארד בן ה-25 (1.93 מטרים): מי אתה קייל פייט?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

פייט נולד בפלורידה והחל את דרכו במכללות באריזונה סטייט, בה שיחק שלוש עונות. לפני שנתיים הוא עבר לאינדיאן ריבר והוביל את כל הג’וניור קולג’ים עם 112 שלשות לאורך העונה ב-46.5%, כולל משחק של 11 מ-14 מדאון טאון. בעונה החולפת הוא שיחק באוניברסיטת ניו מקסיקו סטייט, בה קלע 4.8 נקודות, 1.2 שלשות ב-32% ו-86% מהקו.

“קייל הראה את האיכויות שלו ואת החיבור לחבריו לקבוצה ואני משוכנע שהוא יראה אותם איתנו בתחרותיות מנצחת כמו שהוא יודע עם רצון רב”, אמר מנטי על פייט.

כדי להבין טוב יותר מיהו פייט, היינו בקשר עם אנשים שמכירים אותו היטב. אליאס ולטונן, ששיחק פייט באריזונה סטייט, מספר לאתר “ספורטס רבי” על השחקן: “הייתי השותף והחבר של קייל בקולג’ בשנה השנייה שלי. קייל תמיד עסק בכדורסל והיה מאוד נחוש להשתפר כל הזמן. אני חושב שהוא היה אולי אחד מהבחורים שעבדו הכי קשה בקבוצה ואני שמח על השיפור שלו ועל הצעדים שהוא עושה בקריירה שלו”.

מייקה בורנו, ששיחק עם פייט באריזונה סטייט: “שחקן נהדר, אדם נהדר, עובד קשה ועבד בשביל כל מה שיש לו. בחור מצחיק, רק דברים מדהימים עולים לראש כשאתה מזכיר את השם קייל פייט”.

בנדג’י פייר, ששיחק עם פייט באינדיאן רייבר: “עובד קשה מאוד על האומנות שלו, והוא מתחרה שרק הולך להשתפר. אני רואה אותו ב-NBA או ביורוליג בעתיד. חבר מצוין לקבוצה גם כן”.

דג’ואן גורדון, ששיחק עם פייט בניו מקסיקו: “קייל מדהים! בחור טוב, חולדת אולם, אדם מכבד ואוהב לראות אחרים מצליחים! כשהוא נמצא בסיטואציה הנכונה הוא יכול להיות שחקן מדהים. הוא מתאמץ לעשות את הדברים הנכונים. מאוד פעיל גם בהגנה. בחור טוב להיות סביבו!”.

ג’יידן אלכסנדר, ששיחק עם פייט בניו מקסיקו: “אני יכול לומר שהוא עובד נחוש שיש לו ביטחון לגיטימי בעצמו שייקח אותו רחוק. אהבתי להתחרות נגדו בכל יום”.

דשונדרה וושינגטון, ששיחק עם פייט בניו מקסיקו: “הוא חבר לקבוצה נהדר והוא עובד קשה על האומנות שלו, הוא גם מאוד קואצ’בל ונכנס לתוך התפקיד שלו, בין אם הוא אוהב את זה או לא הוא הולך לתת 100% כל הזמן. הוא גם בן אדם נהדר להיות סביבו. אני מרגיש שהוא יכול להרחיב את המשחק שלו, יש לו הרבה כלים והוא רק צריך מישהו שידחוף אותו ויאמין בו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!