“אני עדיין לא מאמין”: יואב ברמן והפועל גלבוע/מעיינות חגגו זכייה באליפות הנוער

יונ 10, 2022 | כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל גלבוע/מעיינות זכתה היום באליפות המדינה של ליגת ‘פריניב’ לנוער 21/22 ובכך השלימה דאבל בעונה נהדרת. משחק האליפות שנערך היום בצהריים הבטיח וקיים – לעיני כ-1,000 צופים באולם תיכונט המלא קיבלנו משחק כדורסל ברמה גבוהה שהיה שקול והפכפך כמעט לכל אורכו. האורחים באדום הצליחו פעמיים לברוח ליתרון דו ספרתי, בפתיחה וברבע אחרון, אבל הפועל ת”א ידעה כל פעם לחזור לעניינים והמשחק הוכרע רק לקראת הסיום בדרמה ענקית. בסופו של דבר הייתה זאת הפועל גלבוע מעיינות עם נקודות חשובות מקו העונשין שהצליחה לשמור על יתרון קל בדרך לניצחון 99:95 בסיום – וחגיגות אליפות היסטוריות למועדון שמשלים דאבל יחד עם הגביע. יואב ברמן, שנבחר לשחקן המצטיין בסדרת הגמר, סיים את המשחק עם 30 נקודות. משחק ענק של איליי דולינסקי בצד השני עם 37 נקודות לא הספיק לת”א.

מצטיין הפלייאוף, יואב ברמן, חגג: “אני רוצה להגיד כל הכבוד להפועל תל אביב, היא קבוצה מדהימה. אני גאה בכולם. אני עדיין לא מאמין ולא קלטתי את זה, יש כמה שבועות חופש ואז חוזרים לעבוד. הייתה עונה קשה, לא קלה, היו הרבה רגעים קשים, אבל בסופו של דבר הכל הסתדר. לקחנו 3 תארים ואף קבוצה לא עשתה את זה. אני רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר”.

המאמן המנצח, יואב שנקמן, סיפר: “הייתה עונה מטורפת ומשחק מטורף, אני רוצה לברך את הפועל ששיחקה יפה ואני מאוד גאה בשחקנים שלי. אני נרגש, עשינו את זה כי מגיע לנו. המשבר במהלך העונה? אני לא אגיד שזה לא היה קצת מלחיץ, אבל הקבוצה שיחקה 72 משחקים השנה והיה ברור שתהיה נפילה, לאורך כל הסדרה אמרתי לשחקנים שזה תלוי רק בנו. אין לי מושג איך הולכים לחגוג, יש פה הרבה שחקנים בנבחרות ישראל, זו קבוצה שתיכנס מאוד ללב שלי, לא רק בגלל התארים אלא בגלל האופי והזכייה עצמה. דבר אחרון – אני רוצה גם להגיד לקהילה של גלבוע שזה בשבילם, אם אפשר היה להביא 3,000 אוהדים היינו עושים את זה”.

המאמן המפסיד, ערן גמזו, סיכם: “לחץ ביתי? לא קונה את זה, זה לא השפיע, כיף לראות משחקים כאלה ולא לראות אולמות ריקים, במיוחד בנוער. הייתה עונה מדהימה, בחמישה משחקים השנה הפסדנו מעל 30 הפרש, עפנו בגביע, היינו פצועים, סיימנו במקום הראשון בבית העליון. כל הכבוד לכולם, ממשיכים הלאה. בבוגרים לא בטוח שהולכים לשחק הרבה לצערי בעונה הבאה, יש פה ארבעה-חמישה שהם פוטנציאל לליגת העל”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!