“אני מרגיש שהגיע הזמן שלי בליגת העל, מאוד אשמח שזה יקרה עכשיו עם גלבוע/גליל”: המשאלה של נציה מתגשמת

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: הפועל גלבוע/גליל 

כפי שפרסמנו לראשונה, רועי נציה ממשיך בהפועל גלבוע/גליל גם בליגת העל. כעת, בעקבות ההישארות של הקפטן (בן 26, 1.97 מטרים) שהעלה את הקבוצה ליגה, בחרנו באתר “ספורטס רבי” לחזור לפודקאסט שערכנו עם הפורוורד לפני מעט יותר מחודש, כאשר הוא דיבר בין השאר על הרצון שלו להישאר ועל שרון אברהמי, שבזמנו עוד היה מאמן עירוני קריית אתא אך כעת מדריך את גלבוע/גליל ובחר להשאיר אותו בקבוצה. הפרק המלא מצורף כמובן להאזנה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

על התקופה ששיחק תחת אברהמי בקריית אתא (2019-2021), אמר נציה: “אני חושב שהשנתיים בקריית אתא הן שנתיים מאוד משמעותיות כי חוויתי שם את הקורונה. אני חושב שהשנתיים של הקורונה היו קשות לכל בן אדם בעולם, והעובדה שהייתי שם – אני לא אשכח את זה בחיים. היו לי גם שנתיים מדהימות, שרון גם עזר לי מאוד-מאוד לפתח את המשחק שלי וקידם אותי נורא, אני מעריך אותו מאוד על זה ואני רואה איך הקבוצה עכשיו, הוא פשוט – זה מצחיק להגיד את זה – אבל הוא קוסם כי הוא עושה דברים מדהימים ובאמת מגיע לו כל הכבוד על זה. אני שמח לראות אותם מצליחים, גם כשהם עלו ליגה מהליגה הלאומית כששיחקתי בהפועל עפולה אז נורא שמחתי בשבילם שהם הצליחו לעשות את זה כי זה משהו שאנחנו לא הצלחנו לעשות, אבל הם רצו מאוד וזה כיף לראות אותם מצליחים”.

על כך שזכה בתואר שחקן ההגנה של עונת 2020/21 בליגה הלאומית: “זה היה מאוד מרגש כי זה היה זה היה תואר אישי ראשון שלי ובאופן כללי תואר ראשון בקריירה. כמו שאמרתי, בשנתיים האלה שהייתי שם שרון מאוד עזר לפתח את המשחק שלי וגם שם דגש מאוד גדול על השחקנים הזרים בקבוצות הנגדיות, וזה בסוף מה שנתן לי את התואר הזה, העובדה ששרון שם את הדגש על זה ועזר לי לפתח את זה”.

Sharon Avrahami – Photo Credit: Leumit League Facebook

האם רצה להמשיך עם הפועל עפולה בליגת העל בעונה האחרונה אחרי שעלה עם הקבוצה ליגה בעונת 2022/23: “אני אשקר אם אני אגיד שלא, מאוד רציתי להמשיך בעפולה כי בשנתיים שהייתי שם התחברתם מאוד למועדון ולאנשים וזה הפך להיות סוג של בית. דברים לא הסתדרו לצערי, אבל אני שמח לראות אותם. גם הם עשו עונה אדירה בליגת העל השנה כמו קריית אתא ואני ממש-ממש שמחתי לראות אותם. היה לי כיף שהם מצליחים”.

על העונה הקרובה: “אני מאוד אשמח להישאר בגלבוע גליל. אני עוד לא יודע אם אני נשאר, אבל יש לנו קיץ, אנחנו ניכנס לזה לאט-לאט ונדע בדיוק מה קורה, חגגנו אליפות רק לפני יומיים”.

כמה בוער בו להטביע חותם בליגת העל: “אני חושב שאני רוצה את זה מאוד. אני לא רוצה להישמע שחצן או משהו, אבל אני מרגיש שהגיע הזמן שלי באיזשהו מקום ואני רוצה לקבל את ההזדמנות שלי להוכיח את זה, ואני מאוד אשמח שזה יקרה עכשיו עם גלבוע גליל כי אני חושב שזה מקום מעולה לעשות את זה, וזה כבר כמו חצי משפחה אז אני אשמח שזה יקרה”.

על החלום הכי גדול שלו בקריירה: “עכשיו החלום הכי גדול שלי בקריירה זה להצליח עם גלבוע גליל בליגת העל, אני רוצה ממש למצוא את המקום שלי שאני מקווה שזה פה בגלבוע, להצליח אותם ולהצעיד אותם כמה שיותר רחוק”.

Roee Natsia and Shachar Doron – Photo Credit: Yael Amsili, Leumit League

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!