“אני מאמין באנשים שנמצאים במועדון וסובבים אותו”: יותם הלפרין והפועל ירושלים מחכים הערב לחולון. וגם: הימור

אוק 31, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

הפועל ירושלים תארח הערב במסגרת הליגה את הפועל חולון בארנה בירושלים. האדומים מגיעים למשחק עם יותם הלפרין על הקווים כמאמן זמני, לאחר שהקבוצה ואורן עמיאל הגיעו להבנות על סיום דרכו במועדון. מהצד השני, הפועל חולון מגיעה לארנה בבירה עם מאזן מושלם של שלושה נצחונות ללא הפסד. ת’ון מייקר לא נרשם להתמודדות אצל האדומים.

מאמן האדומים, יותם הלפרין, דיבר לקראת המשחק: ״התחושות מעורבות, בסך הכול עברנו שבוע לא פשוט גם ברמת המועדון וגם לי ברמה האישית. נפרדנו ממאמן מצוין ומבן אדם מדהים, לצערי זה לא צלח וזה קורה בספורט ואנחנו צריכים להמשיך קדימה לטובת המועדון קודם כל. מבחינת התחושות האישיות, כמובן שהסיטואציה שאני נמצא בה היא לא רגילה, אבל אני חושב שהדבר הנכון כרגע הוא לשכוח את כל מה שהיה עד היום ולנסות לצאת מפה לדרך חדשה. חוויתי את האוהדים של הפועל ירושלים בתשע שנים האחרונות ואני יודע למה הם מסוגלים, גם ברגעים הקשים וגם ברגעים השמחים, גם כשהפסדנו תארים וגם כשלקחנו תארים, האוהדים היו החלק הכי חשוב בכל הדבר הזה שנקרא הפועל ירושלים. אני מקווה וגם מצפה מכל מי שהמועדון הזה חשוב לו בדרך כזו או אחרת שננסה ליצור ביחד אנרגיות חיוביות, אני יודע ואני מאמין באנשים שנמצאים במועדון וסובבים את המועדון ובטח בקהל האדיר הזה, שכמו שהיו לנו תקופות מדהימות ביחד אנחנו גם נדע לצאת מהתקופה האחרונה שהיא פחות מוצלחת מבחינתנו. המפתח הוא באמת להישאר חיוביים, אנחנו נהיה חיוביים ויהיה בסדר״.

קפטן הקבוצה, אדם אריאל אמר לקראת המשחק: “אני אישית וגם הרבה שחקנים כאן בקבוצה מאוד עצובים מהפרידה מאורן ואני רוצה לאחל לו את כל הטוב שיש בעולם ובטוח שהעתיד שלו ורוד. מבחינתנו אנחנו צריכים לקחת קצת אחריות, להסתכל במראה ולבוא למשחק הזה עם גישה אחרת, שפת גוף אחרת וכדורסל יותר טוב. אנחנו יודעים כמה חולון קבוצה איכותית וצריכים להביא את כל היכולות והכלים שלנו למשחק הזה״.

ההימור של משה הליקמן: ניצחון לחולון

אפקט המאמן החדש, או, יותר נכון, המאמן הזמני, עשוי לעזור לירושלים לפחות קצת ביחד עם הקהל, אך חולון היא קבוצה הרבה יותר חזקה שגם לא הפסידה עד כה העונה בליגה. ירושלים אולי תאתגר את חולון במשך חלק מהזמן, אך לא מעבר לכך.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!