“אני לוקח אחריות על המשחק היום”: הלפרין וירושלים מאוכזבים מההפסד. כל התגובות בפנים.

ינו 27, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Dov Halickman

הפועל ירושלים הודחה הערב מליגת האלופות לאחר שהפסידה בביתה לפרומיטיי במשחק השלישי והמכריע בסדרת הפליי אין. לאחר המשחק, שני הצדדים של ההתמודדות התייחסו למשחק ולסדרה כולה.

דיאנג’לו האריסון התייחס לניצחון קבוצתו: “נשארנו ביחד ועשינו כמה סלים חשובים וכמה עצירות קריטיות. עשינו התאמות. שלושה משחקים מטורפים, משחק לא ייאמן. נתנו את הכל על הפרקט והראינו אופי.”

מאמן פרומיטיי גם הוא דיבר על המשחק: “אני רוצה להודות לאוהדים שלנו שתומכים בנו. עבודת הצוות הייתה חשובה וזה דבר גדול עבורנו מבחינת ייצוג המדינה שלנו והמועדון שלנו. אנחנו עושים הכל יחד. כיף גדול לעבוד עם ננו. אני מאחל הצלחה להפועל ירושלים.”

רטין אובאסוהן הגיב להפסד: “זה היה משחק קשה. ברור שהמשחק לא הלך לכיוון שרצינו אני רוצה לתת קרדיט לקבוצה. הייתה תקופה מאוד חשוכה עבורנו, אבל אני גאה שנתנו לעצמנו כקבוצה הזדמנות. אם אתה מסתכל על העונה יש עליות ומורדות. יש רגעים שאנחנו צריכים לשחק הכי טוב. ולא היינו במיטבנו הערב. יהיו עוד משחקים קריטיים בהמשך העונה. לא שיחקנו לפוטנציאל המקסימלי שלנו הערב. אנחנו צריכים לעשות דברים יותר טוב. אני לוקח אחריות מלאה. הייתי יכול והייתי צריך לשחק יותר טוב.”

יותם הלפרין, מאמן האדומים, דיבר על המשחק, הסדרה ועל לאן פני הקבוצה: “אנחנו מאוכזבים. הובלנו את הסדרה 1-0. אני חושב שהיינו דומיננטיים במשחק שם, אבל הערב לא שיחקנו הכי טוב. אני מאוד גאה בשחקנים. הם נלחמו. אנחנו לא מספיק טובים כדי שהכל יילך לנו קל. יש עוד שני תארים העונה בישראל. היריבה שלנו שיחקה כדורסל טוב וחכם. לא שיחקנו את ההגנה הכי טובה שלנו היום, ואני חושב שהתקפית לא התחרינו איתם מספיק לדעתי. יש להם שחקנים טובים ברמה גבוהה. אני לוקח הרבה אחריות על המשחק היום. השחקנים שלי הם לוחמים. הצלחנו להתאושש מפתיחה פחות טובה של העונה. כשאתה משחק נגד קבוצה ברמה גבוהה זה היה קשה לנו. אנחנו קבוצה טובה אבל לא מאוזנת מספיק. הכדורסל שלהם היה יותר מדויק משלנו. אם אתה מסתכל על הסדרה כמכלול משחק מספר 2 היה הפספוס שלנו. לא משנה מתי אעזוב את המועדון הזה אני רוצה שהשחקנים שלי ישתפרו. כל מי שלא פה הוא חסר. עם הקורונה דברים הם לא בשליטה. כמועדון מי שלא קם ממכות בדרך לא יכול להחזיק מעמד. נסתכל לעומק על מה שהיה הערב. שני התארים הבאים לא יהיו קלים. שיקחנו טוב נגד קבוצה איכותית. הציפיות שלנו הן ללכת הכי רחוק. קשה לחשוב על העונה הבאה כרגע. אתה תמיד רוצה להשתפר בדברים מסוימים. לפני שנה וחצי הייתה לנו קבוצה מדהימה בליגת האלופות ובעונה שעברה הייתה לנו עונה לא טובה. העונה הזו היא לא טובה בהיבט האירופאי עברונו. הקרדיט לשחקנים. אני אדם לא קיצוני. ניצחנו משחקים ויצאנו מהבור. אני לא חושב שאני צריך לעזוב מחר. אני לא מתעסק בזה כרגע.”

ווילי וורקמן גם הגיב להפסד: “לא שיחקנו כדורסל מספיק טוב. מבחינת מאמץ הייתי שם. אבל לא שיחקנו מספיק טוב.”

ג’יילן אדאמס הוסיף לגבי ההפסד: “ממש מאוכזב מעצמי. הייתי יכול לעשות יותר לסייע לקבוצה. המסע האירופי שלנו נגמר. היינו עם 0 ניצחונות ו-3 הפסדים. הצלחנו לצאת מהבור ואז הפסדנו את הסדרה אחרי שהובלנו. נתנו להם לצבור ביטחון. זה שהאריסון הורחק והם ניצחו אותנו במשחק 2 נתן להם ביטחון למשחק הערב. בסוף אנחנו צריכים לזכור שהתברכנו לשחק כדורסל. אני צריך לשמור על הראש למעלה.”

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!