“אני לא יכול להגיד מה היה עם קייזר, זה יישאר בינינו ונפתור את הדברים”

מאי 8, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון סיימה את העונה המוצלחת שלה בליגת האלופות בטעם פחות טוב ובמקום הרביעי אחרי שהובסה 88:68 מול לודוויגסבורג הגרמנית במשחק על המקום השלישי במסגרת הפיינל פור שנערך בבילבאו. אחרי ההפסד לטנריפה הספרדית בחצי הגמר, חולון לא הצליחה לסיים את הופעותיה במפעל עם הופעה מכובדת.

טיירוס מגי, שהוביל את קלעי חולון עם 14 נקודות, סיפר: “אני חושב שבשני המשחקים נתנו את כל כולנו, טנריפה ולודוויגסבורג הן שתי קבוצות קשוחות, שיחקנו נגד לודוויגסבורג שלוש פעמם השנה וידענו בערך מה הם יביאו למשחק. היינו צריכים לקחת יותר ריבאונדים כקבוצה, לודוויגסבורג היא קבוצה פיזית והיינו צריכים להיות אגרסיביים מההתחלה ועד הסוף..אני גאה ומאוכזב, מי אוהב להפסיד? כפי שאמרתי לפני כן, הגענו לפה ונתנו הכל, עשינו היסטוריה בשביל המועדון ונצטרך להתכונן לפלייאוף בליגת העל. הכל מתחיל מההגנה והגעתי לשחק כפי שאני יכול”.

המאמן גיא גודס סיכם: “אחד המשחקים הכי קשים זה לשחק על המקום השלישי ולצערי הייתי בסיטואציה הזאת כשחקן. לא כל אחד יכול לשחק משחק כזה, לודוויגסבורג הייתה אנרגטית יותר, היינו כמה צעדים מאחור והם ניצחו בצדק”.

מה קרה בתקרית עם מייקל קייזר: “אני לא יכול להגיד לך, זה יישאר ביני ובין קייזר ונפתור את הדברים בינינו”.

המאמן הוסיף: “בכל שנה קשה לשחק במשחק על המקום השלישי, יש שחקנים שיכולים לעשות את זה ויש שחקנים שקשה להם. לודוויגסבורג תמיד משחקת עם אותו סגנון, עבורנו זה היה קשה לבצע התאמות מבחינה מנטאלית. כשאתה מאבד 20 כדורים וסופג 30 נקודות מהפרמטר הזה וכשהם קולעים 14 שלשות אין סיכוי שתנצח את המשחק. זה היה ניסיון גדול בשבילנו להיות בפיינל פור של ליגת האלופות ויחד עם האכזבה יש תקווה. אנחנו מגיעים לפלייאוף בישראל ונצטרך לנוח. אני תמיד חוזר לשלשה של גיא פניני מול בשיקטאש ומאז דברים הלכו לכיוון שלנו, גם אחרי שני משחקים מאכזבים צריך להסתכל אחורה, אנשים חכמים לומדים מזה ואנשים טיפשים חוזרים על אותן טעויות. יש לנו שני שחקנים בחמישיית העונה אז זה אומר משהו על המועדון, האוהדים סיפקו שואו והייתה אווירה מצוינת. נצטרך לקחת את הדברים החיוביים מהטורניר הזה. לודוויגסבורג לקחה את ההובלה מהרגע הראשון, אנחנו מאוד גאים שהגענו לכאן וש-1,200 אוהדים צבעו את בילבאו בסגול, צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!