“אני לא חושב שזה הסוף שלי עם ה-NBA”: חוזרים לראיון עם דארון היליארד

יונ 26, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב המשיכה במסע הרכש שלה לקראת עונת 2022/23 כשהיא החתימה את דארון היליארד. כעת, שלפנו מהארכיון את הראיון שהיליארד בן ה-29 ערך באתר “ספורטס רבי” במהלך עונתו הראשונה באירופה, 2018/19, כשהוא שיחק במדי באסקוניה הספרדית. הראיון נערך רגע לפני שבאסקוניה התארחה בזמנו בהיכל מנורה מבטחים למשחק מול מכבי ת”א במסגרת היורוליג.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

על כך ששיחק במדינה זרה וחדשה עבורו: “זה כיף מאוד. העיר ויטוריה היא עיר נהדרת. באסקוניה היא קבוצה נהדרת בשבילי להתחיל את הקריירה ביורוליג ואני משתפר בכל יום. החברים שלי לקבוצה עוזרים לי מאוד על הפרקט ומחוצה לו כדי שאני אסתגל לחיים באירופה”.

האנשים שעזרו לו בהתפתחות האישית שלו: “בכל שנה שלי כמקצוען תמיד היה לפחות בנאדם אחד שעזר לי מנטלית ופיזית. היו הרבה אנשים שעזרו לי”.

התקופה שלו בקולג’ וילאנובה בו שיחק תחת המאמן ג’יי רייט: “וילאנובה היה מקום מצויין עבורי. זה קצת מבאס שלא הצלחנו להגיע רחוק בשנה המקצוענית שלי שם. אני שמח בשבילם שהם זכו באליפות שנה אחרי שעזבתי. זה גורם לי לחוש גאווה”.

התקופה שלו בסן אנטוניו לצד שחקנים כמו טוני פארקר ומאנו ג’ינובילי והמאמן גרג פופוביץ’: “הייתה לי את הזכות ללמוד שם משחקנים גדולים וממאמן ענק כמו ‘פופ’. זאת הייתה הזדמנות נהדרת בשבילי”.

לסיום, היליארד דיבר על השאלה האם יחזור לאן.בי.איי: “אני לא חושב שזה הסוף שלי עם האן.בי.איי אבל באתי לפה מסיבה מסויימת. כרגע אני מתרכז בשנה הנוכחית ונראה מה יקרה אחרי זה. מקווה שנגיע לפיינל פור ושננצח כמה שיותר משחקים השנה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!