“אני לא הכוכב”: אלכסנדר דז’יקיץ’ נחת בישראל

אוג 10, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הצוות המקצועי הזר של הפועל ירושלים בראשות המאמן הסרבי אלכסנדר דז’יקיץ’ נחת הערב (רביעי) בשדה התעופה בן גוריון. דז’יקיץ’, שהגיע יחד עם עוזרו סרג’אן פלייס ומאמן הכושר פיליפ מיכאילוביץ’, שוחח עם התקשורת אחרי שנחת בישראל והתקבל בצורה חמה על ידי אוהדי הפועל ירושלים.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

על הטיסה, אמר דז’יקיץ’: “הטיסה שלי הייתה ארוכה, היו לנו כמה עיכובים בבלגרד, אחר כך באיסטנבול, אבל אנחנו סוף-סוף כאן, אז זה בסדר”.

על האוהדים שהגיעו: “האם אני נראה מופתע או משהו כזה? ניסיתי לשכנע אותם לשמור על פרופיל סופר נמוך, אבל זה חלק מהעבודה וזה נהדר למען האמת”.

על החיבור שיהיה עם הקהל במהלך העונה: “אני מקווה שהם יזהו את התשוקה שלנו, אנחנו מכירים, אנחנו והחבר’ה שלי יודעים מי הם, אז אני מקווה שהם יבינו מי אנחנו ואז נעבוד ביחד. יש משהו באוהדים, זה תמיד היה מצחיק עבורי, שחקנים מבקשים אנרגיה מהיציע אבל ננסה לתת להם אנרגיה ואז הם יחזירו לנו את זה, זה דו סטרי”.

על הסגל שנבנה: “אם מתחשבים במה שניסינו לעשות בהתבסס על מה שאנחנו יכולים לעשות אז אני חושב שעשינו עבודה טובה וזה לא הזמן והמקום שאני אנסה ולשכנע אתכם שאתה צריך להאמין בצוות, אני חושב שנצליח, יש לנו קבוצה של שחקנים שישחקו אחד עם השני בשביל זה, סוג של כדורסל לא אנוכי, תחרותי, אולי אתם לא מרוצים כי אין יותר מדי שמות מפוארים אבל זה מה שזה, אני מצפה שאתם, אוהדים ותקשורת, תהיו סבלניים, ופשוט תיתנו לנו הזדמנות להוכיח את עצמנו. אני חושב שיש לנו קבוצה שרוצה לעבוד וצוות שרוצה להילחם על הפרקט בכל משחק וזה מה שאנחנו יכולים להבטיח. כל דבר מעבר לזה אני לא מאמין שזה הזמן לדבר עכשיו על שום דבר אחר”.

על ההכנות: “לפעמים אומרים שהקיצים הם ארוכים מדי, לפעמים קצרים מדי, אנחנו מתחילים בעוד כמה ימים בתקווה שכמה שיותר שחקנים יהיו איתנו ואז ננסה להבין מה הכי טוב עבור הקבוצה ונמשיך הלאה”.

לשאלת אתר “ספורטס רבי” על כך שרבים רואים בו ככוכב של הקבוצה בהיעדר שמות נוצצים, ענה המאמן: “אני לא הכוכב, זה נחמד לשמוע את זה אבל אני לא מרגיש ככה, כשאמרתי שהתכוונתי שאולי השמות לא מספיק מפוארים למועדון כמו הפועל ירושלים, אתם אולי רגילים לסוג אחר של שחקנים, סוג אחר של כישרון, ננסה עם מה שיש לנו ונראה איך זה יילך”.

על הצוות שלו: “אנחנו מנסים לערבב, אני מקווה שיהיו לי ארבעה עוזרים בצוות האימון, שני מאמנים יבואו איתי ושני מאמנים ישראלים, ונעבוד ביחד. אני סומך על יותם (הלפרין, היועץ המקצועי) שיעזור כמה שיותר, אם מישהו רוצה לעבוד בחינם בבקשה תודיע לי (צוחק)”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!