“אני יכול לראות אותו הופך למאמן כשהוא יסיים לשחק”: מי אתה קיירי בראון?

מאי 3, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קיירי בראון חתם לאחרונה עד סיום העונה בעירוני נס ציונה, כשלקבוצה יש את האפשרות להאריך את החוזה גם לעונה הבאה. כעת, רגע לפני שהוא יערוך בכורה הערב (רביעי, 19:30) במשחק בית מול הפועל ירושלים באולם לב המושבה, ניסינו לענות על השאלה המסקרנת בנוגע לגארד בן ה-23 (1.83 מטרים): מי אתה קיירי בראון?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

כפי שנכתב באתר מנהלת הליגה, בראון שיחק בשלוש השנים האחרונות בליגת המכללות בארה”ב. בעונה הנוכחית שיחק במדי הניו המפשייר וויילדקאטס, שם רשם ממוצעים של 10.9 נק’ ו-4.0 אסיסטים למשחק. זו תהיה התחנה הראשונה של בראון בכדורסל האירופי. בראון עצמו אמר: “אני לא יכול לחכות ושמח להצטרף למועדון נהדר עם מסורת. אני מצפה לעזור לקבוצה כמה שאפשר וליהנות מהדרך”.

כדי להבין טוב יותר מיהו בראון, היינו בקשר עם אנשים שמכירים אותו היטב. נייט רובינסון (לא אקס הפועל תל אביב), ששיחק עם בראון בסיאטל רדהוקס, מספר לאתר “ספורטס רבי” על השחקן: “קיירי הוא חבר נהדר לקבוצה. אחד מהחבר’ה האלה שיש להם מוסר עבודה עקבי ונשאר באולם. הוא רכז מאוד לא אנוכי עם אייקיו גבוה שיכול לזרוק היטב ל-3. הוא אדם חיובי לחלוטין והוא להוט ללמוד יותר על המשחק”.

קמרון טייסון, ששיחק עם בראון בסיאטל רדהוקס: “קיירי הוא אחד המתחרים הגדולים ביותר שיש. הוא יעשה כל מה שצריך כדי לנצח. הוא מנהיג נהדר ופשוט אדם אפילו טוב יותר כשמכירים אותו. זה שהוא בעמדת הרכז נותן לקבוצה שלך יתרון בכל משחק”.

אמקה אודניי, ששיחק עם בראון בסיאטל רדהוקס: “קיירי הוא חבר מצוין לקבוצה, הוא אחד העובדים הקשים ביותר שאי פעם הייתי בסביבה שלהם והוא באמת רוצה את הטוב ביותר עבור הקבוצה. יש לו אייקיו כדורסל מצוין ואני יכול לראות אותו מאמן כשהוא מסיים לשחק. כל כולו עומד על לנצח לנצח וזו הסיבה שאני אוהב לשחק איתו!”

מ’תיו הרסאמה, ששיחק עם בראון בניו המפשייר וויילדקאטס: “הוא העובד הכי קשה ששיחקתי איתו והוא תלמיד אמיתי של המשחק. מתחרה קשוח ומנהל את ההצגה כרכז”.

נאזים דרי, ששיחק עם בראון בניו המפשייר וויילדקאטס: “קיירי הוא חבר נהדר לקבוצה שהפך לאחי הקרוב על הפרקט ומחוצה לו. יש לו אייקיו אדיר למשחק, מוסר עבודה יוצא דופן ותשוקה למשחק שאין כמותה. קיירי הוא מתחרה נהדר ומי ששם את הקבוצה לפני עצמו. עירוני נס ציונה החתימה שחקן פנטסטי אבל חבר לקבוצה, מנהיג וחבר טוב עוד יותר”.

ג’ון ווילמן, ששיחק עם בראון בניו המפשייר וויילדקאטס: “קיירי הוא חבר נהדר לקבוצה וחבר טוב עוד יותר מחוץ לפרקט. הוא תמיד שם בשבילי ועבור כל שאר הקבוצה. הוא גם שחקן מאוד חכם ואוהב את המשחק. הוא לקח הרבה מהשחקנים הצעירים תחת הכנף שלו כדי לחלוק את החוויות והידע שלו על המשחק. הוא יחסר כאן ב-UNH”.

קלארנס דניאלס, ששיחק עם בראון בניו המפשייר וויילדקאטס: “הוא עובד קשה, תמיד באולם, תלמיד של המשחק. הוא מבלה זמן בצפייה בווידאו של משחקים ובלימוד יריביו, הוא מנהיג ובוגר מאוד באופן שבו הוא מתנהל על הפרקט ומחוצה לו, הוא אף פעם לא נותן לרגשותיו להעפיל עליו”.

ניק ג’ונסון, ששיחק עם בראון בניו המפשייר וויילדקאטס: “קודם כל קיירי הוא מנהיג מצוין מחוץ לפרקט ואני חושב שזה באמת נראה במשחק שלו בדרך שבה הוא נושא את עצמו. הוא עובד סופר קשה שמשקיע הרבה זמן נוסף והאנרגיה החיובית שלו מדבקת לסובבים אותו. הוא באמת מבין את המשחק ומקבל את ההחלטה הנכונה כמעט כל הזמן, כך נראה. רכז קשוח שמשחק בשני צידי הפרקט וכל כולו עומד על לנצח!”

טריי וודיוורד, ששיחק עם בראון בניו המפשייר וויילדקאטס: “הוא שחקן נהדר אבל אדם אפילו טוב יותר. מונע ועובד קשה במיוחד”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!