“אנחנו רוצים לנצח גם את ברצלונה”

אפר 6, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב מתכוננת למשחק החוץ מול ברצלונה מחר (חמישי, 21:00) במסגרת היורוליג. המאמן אבי אבן שוחח עם התקשורת לקראת ההתמודדות מול מוליכת הטבלה. “אנחנו בדרכנו לפגוש את אחת הקבוצות הכי טובות באירופה במגרש שלהם”, הדגיש המאמן אבי אבן. “למרות שהבטחנו את הפלייאוף אנחנו כמובן מגיעים עם מטרה אחת למשחק: לנצח”.

על כך שהקבוצה מגיעה למשחק לאחר שהבטיחה את מקומה בפלייאוף והאם יש חשיבות למשחק, ענה המאמן: “אני לא מכיר דבר כזה משחק חסר חשיבות במכבי תל אביב. אנחנו רוצים לסיים את העונה הסדירה בצורה הטובה ביותר, לבסס את עצמנו במקום הגבוה ביותר. כקבוצה, בתהליך ההתקדמות שאנחנו עוברים, אנחנו נוסעים לכל משחק בפוקוס על הניצחון”.

“מעבר לכך יש כאן גם אמירה. ניצחנו את מילאנו, ניצחנו את ריאל מדריד ואנחנו רוצים לנצח גם את ברצלונה”, הדגיש המאמן. “ניצחנו אותם כבר בבית, ועכשיו אנחנו רוצים לנצח בחוץ. זו גם הכנה בשבילנו ברמה המנטלית כי הפלייאוף מתחיל עם שני משחקים בחוץ. ניצחנו באתונה, ונוסעים לברצלונה במטרה לנצח”.

כשנשאל על המאזן המדהים של 15:1 לזכות ברצלונה העונה בבית, השיב אבן: “אין ספק שהם קבוצה מצוינת ושבבית הם אפילו עוד יותר טובים. לא היה לנו יותר מידי זמן להתכונן, אבל עשינו את ההכנה שאפשר. למדנו. כמו לכל קבוצה, גם להם יש יתרונות וחסרונות ונצטרך לשחק על החסרונות שלהם ונצטרך להיות אנחנו הכי טובים שאפשר. אנחנו מרוכזים רק בדברים שלנו, ואיך אנחנו יכולים להיות טובים יותר. לא מסתכלים על המשחקים האחרים שמשפיעים על המיקומים שלנו. זה פשוט לא מעניין אותנו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!