“אנחנו פה כדי להיות הקבוצה הכי טובה”: נבחרת ישראל מתכוננת

יול 26, 2023 | כדורסל, נבחרת

על ידי Yehuda Halickman

נבחרת ישראל ערכה היום (רביעי) אימון נוסף לקראת טורניר הטרום מוקדמות אולימפי שייערך באסטוניה ובפולין ושניים מאנשי הנבחרת ענו על השאלות של אנשי התקשורת הישראלים.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

ים מדר, אחד השחקנים המובילים של הנבחרת, סיפר: “אנחנו מאוד שמחים מהחבר’ה שכן נמצאים וכן פה, יש פה המון חבר’ה מוכשרים שבאו עם מטרה אחת – לעשות את העבודה הכי טובה, להתכונן בצורה הכי טובה ולעשות חלון כמו שצריך. אנחנו פה כדי להיות הקבוצה הכי טובה. אנחנו מנסים לקחת את זה צעד-צעד. זה טורניר הכנה ראשון, אנחנו באים לבדוק את כל מה שעשינו עד עכשיו. אני חושב שעשינו עבודה טובה באימונים, צריך לצאת החוצה ולשחק נגד נבחרות אחרות, להיות ביחד, להתגבש. יש פה הרבה שחקנים שביחד פעם ראשונה כקבוצה, זה טוב להיות יחד בחו”ל. מקווים לעשות את העבודה הכי טובה, לחזור עם ניצחונות וכדורסל טוב”.

על אליפות אירופה הוסיף: “יש פה הרבה שחקנים חדשים, המטרה זה לשחק כדורסל יותר טוב, מה שהיה, היה. אנחנו מתרכזים במה שקורה פה עכשיו, אנחנו מנסים לשחק את הכדורסל הכי טוב כדי לשמח את המדינה. אנחנו בתקופה לא פשוטה ונעשה הכל מהצד שלנו לעשות את העבודה הכי טוב שאפשר”.

מדר אף דיבר על המאמן החדש של הנבחרת, אריאל בית הלחמי: “כיף איתו, אני מאוד מאוד אוהב אותך, מאוד מתחבר אליו. אני שמח שהוא המאמן ומקווים לעשות את העבודה ביחד”.

כשנשאל על כך שאבדיה לא ישחק עם הנבחרת, ענה מדר: “זה מבאס, חיכיתי וחשבתי שיהיה לנו את הזמן ביחד. אני חושב שכשהוא בנבחרת זה פלוס ענק לכולנו, אבל יש לו את המגבלות שלו. אני בטוח שהוא עשה הכל כדי כן להיות פה, אבל מתרכזים במי שנמצא”.

Yam Madar – Photo Credit: Yehuda Halickman

אריאל בית הלחמי, המאמן הראשי של הנבחרת, דיבר גם הוא: “עבדנו פה מאוד חזק ואנחנו רוצים לראות שכל הדברים שעשינו עובדים ומתאימים לנו, אבל בסופו של דבר הנסיעה הזאת היא לגיבוש. אני חושב שיש לנו סגל טוב ואיכותי, הכי חשוב זה לשחק יחד וחזק. השחקנים שפה מספיק טובים ואנחנו מאוד סומכים עליהם. לחלק משחקני הסגל זו הפעם ראשונה שלהם פה, שחקנים שלא קיבלו מספיק הזדמנויות. יש פה חבר’ה צעירים שמאוד הרשימו אותנו ואני מקווה שנראה את זה בטורנירים עצמם. בסוף, אני מסתכל על כל הסגל וכל השחקנים מלבד שניים עברו אצלי בקריירה שלהם, הם שיחקו אצלי מאוד-מאוד צעירים וכיף לי לראות אותם היום ולעקוב אחרי הקריירות שלהם. יש לנו היום שחקנים ברמות הגבוהות”.

המאמן הלאומי המשיך: “הדבר הכי חשוב זה שאנחנו נשחק טוב וביחד ונהפוך להיות הקבוצה הכי טובה. אם נשחק בסגנון הזה אני בטוח שהתוצאות יבואו, אבל הדבר הכי חשוב בעיניי זה קודם כל לראות קבוצה שמשחקת יחד ונלחמת”.

Ariel Beit Halachmi and Tomer Ginati – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!