“אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות, צפינו בווידאו”

פבר 10, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב מתכוננת למשחק הבית הערב (חמישי, 21:05) מול צסק”א מוסקבה הרוסית ביורוליג. לקראת ההתמודדות, שניים משחקני הקבוצה, דריק וויליאמס ועוז בלייזר, סיפרו על תחושותיהם.

וויליאמס אמר: “המאזן שלנו במשחקי הבית היה די טוב בכל העונה. בכל פעם שמשחקים קבוצה כמו צסק”א, שהיא אחת הקבוצות החזקות בעשור האחרון, כולם מתרגשים. אנחנו רוצים לבוא ולשחק חזק, יעיל ועם תשוקה. לא הכל הלך לטובתנו בשבועות האחרונים, אבל באותה נשימה אנחנו מוכנים למשחק הזה. אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות, צפינו בווידאו בדברים שעשינו טוב ובדברים שלא עשינו טוב במשחק הקודם נגדם. זה הדבר הכי טוב בליגה הזו – יש לך שתי הזדמנויות לשחק נגד כל קבוצה. אנחנו רוצים ללמוד מהטעויות שלנו בפעם הקודמת ולהיות יותר טובים”.

בלייזר הוסיף: “אין ספק שקורה לנו הרבה שאנחנו משחקים טוב רק במחצית אחת. דיברנו על זה, בעיקר בנושא של האנרגיות, האינטנסיביות בהגנה – לקחת את זה כפגיעה באגו בכל פעם שקולעים עלינו. אנחנו צריכים להרים את הרמה ולהתחיל משחקים ככה, אני חושב שזה יקל עלינו בהמשך. מול קבוצות כמו צסק”א אתה צריך לבוא מוכן מההתחלה. חוסר היציבות יכול לפגוע מאוד בתוכנית המשחק, אבל אנחנו מדברים על זה ומוכנים לתת מלחמה במשך 40 דקות ולהיות מרוכזים, כי על טעויות נענשים מול קבוצות כאלה. צריך לשמור על יציבות, להיות אגרסיביים ואני מאמין שעם התמיכה של הקהל אנחנו נעשה את זה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!