“אנחנו אומרים כל הזמן שהפועל ‘בנק יהב’ ירושלים היא משפחה”

ספט 20, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ובנק יהב חתמו על המשך חסות הראשית לקבוצה לשלוש שנים נוספות. איל חומסקי, בעלי מועדון הכדורסל הפועל ירושלים, ושאול גלברד, מנכ”ל בנק יהב, חתמו היום (שלישי) על הסכם החסות הראשי והארכת שיתוף הפעולה. בכך יהפוך הקשר ההדוק בין שני הגופים, שהחל בשנת 2014, לאחד הארוכים בספורט הישראלי, עם עשייה משותפת של למעלה מעשור.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

אל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

במסגרת ההסכם החדש, בנק יהב ימשיך לשמש כספונסר הראשי של הקבוצה. החסות כוללת מענקים מיוחדים לזכייה בגביע המדינה, ליגת האלופות ובליגת ווינר-סל. במקביל, נחתם הסכם עם העמותה לקידום הנוער בכדורסל הפועל ירושלים, להמשך הרחבת הפעילות המשותפת למען הקהילה בהיקף של עד 650 אלף שקלים, להפעלת עד 20 קבוצות נוער של הפועל “בנק יהב” ירושלים המתרכזות בנוער בסיכון ובצרכי קהילות.

בעלי הפועל ירושלים איל חומסקי אמר עם חתימת ההסכם החדש: “אנחנו אומרים כל הזמן שהפועל ‘בנק יהב’ ירושלים היא משפחה, ובנק יהב כבר הפך לעמוד תווך במשפחה הזאת. אנחנו מאושרים להמשיך עם בנק יהב להסכם של יותר מעשור של ערכים משותפים שמקבלים ביטוי בעולם הספורט ובעולמות הקהילה. היה חשוב לנו לכלול בהסכם החדש מענקים שמבטאים את שתי הרגליים של הפועל – הווינריות והחיבור לקהילה. יאללה הפועל ‘בנק יהב’ ירושלים!”

שאול גלברד, מנכ”ל בנק יהב: “הבנק גאה להמשיך את השותפות לדרך עם הפועל ‘בנק יהב’ ירושלים, קרוב לעשור, וזה בא לידי ביטוי בהמשך השותפות. אנחנו מאמינים בערכים הספורטיביים והחברתיים שהמועדון הירושלמי המפואר מייצג ופועל לאורך השנים בקרב אלפי בנות ובני נוער. עבור בנק יהב, בנק שנטוע עמוק בירושלים, זו שותפות טבעית וחשובה ששמה את הקהילה והספורט במרכז, כמרחב להעצמה ומצוינות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!