אנג’לו קלויארו: “התקשינו מבחינה הגנתית”

אוק 7, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב מאוכזבת במיוחד מההפסד הביתי 75:63 לכוכב האדום בלגרד. הקבוצה של המאמן יאניס ספרופולוס נראתה רע מאוד, והתגובות של אנשיה בסיום לא הסתירו את האכזבה.

המאמן יאניס ספרופולוס אמר: “אנחנו רוצים לברך את היריבים שלנו בגלל שהם שיחקו משחק טוב הערב. ידענו שזאת קבוצה קשוחה. אמרנו שהם משחקים ממש טוב בהגנה. אני חושב שהדבר הכי משמעותי בנוגע אלינו היה שלא שלא פתחנו את המשחק טוב מאוד. היו לנו 8 איבודי כדור ברבע הראשון. קלענו רק 10 נקודות. שיחקנו בקצב שלהם למרות שדיברנו על זה, ניתחנו את זה ואמרנו שאנחנו לא רוצים שזה יקרה. אני חושב שאחרי שהם השיגו יתרון דו ספרתי הפכנו להיות מתוסכלים ומאוכזבים. וזה גרם לחלק מההחלטות הרעות מבחינה התקפית והגנתית. הראינו במהלך המשחק הרבה חוסר תקשורת בהגנה, הרבה מיקומים רעים וריווח בהתקפה. אבל היו לנו רגעים שיכולנו לקלוע ואולי לשנות את המומנטום של המשחק. זה לא קרה. ניסינו עד הסוף להילחם – דבר שרואים מכך שקלענו 26 נקודות ברבע האחרון. אבל זה היה יותר מדי קשה לחזור. זה משחק רע, הפסד רע. לצערו, זה קרה מול האוהדים שלנו. רצינו לשמור על הבית שלנו, אבל יש עוד דרך ארוכה לעבור. זה מוקדם מדי לבכות. אנחנו צריכים לעבוד יותר קשה כדי לשפר את המשחק שלנו, ללמוד מהטעויות שלנו, ללמוד הרבה מהמשחק הזה ולשחק הרבה יותר טוב במשחקים הבאים”.

אנג’לו קלויארו, שקלע 9 נקודות, סיפר: “התקשינו מבחינה הגנתית, במיוחד ברבע הראשון. היו לנו כבר 8 איבודי כדור. אני חושב שאפשרנו לבעיות שלנו בהתקפה ולצורה שבה המשחק האט את הקצב שלו לחדור להגנה שלנו. וההגנה שלנו גם כן לא הייתה טובה”.

הסנטר החדש, מתיאס לסור, שיתף: “היינו בפיגור 12 ואז 20 במשך פרק זמן ארוך כשכלום לא הלך. הגבנו והרבע הראשון נתן את הטון. אנחנו חייבים להיות המנצלים ולא הקורבן. ראינו בדו”ח הסקאוטינג שהסטנדרט שלהם הוא לעצור את היריבים על 60 נקודות. הם קבוצה הגנתית טובה והיו להם 11 חטיפות, לנו היו 8 איבודים ברבע הראשון. הם סגרו את נתיבי המסירה וקלעו”.

על ההגעה שלו לקבוצה אמר לסורט: “אתה חושב על האוהדים ו-6 הזכיות באליפות אירופה, אתה יכול לחוש את הקהל והרגשנו את זה הערב. זה היה סולד אאוט והייתה אווירה. אתה משחק עבור האוהדים, חייב לכבד את ה-11 אלף שמגיעים לראות אותך משחק ואתה חייב להילחם עבור האנשים האלה. כשהם משלמים עבור כרטיס אתה חייב לחשוב על זה. אנחנו חייבים לתת את כל מה שיש לנו. הם המשיכו לעודד אותנו גם כשהיינו בפיגור 20. אנחנו נקום ונגרום לאוהדים להיות גאים”.

הוסיםו למכבי תל אביב: סקוטי ווילבקין 18, דריק וויליאמס 6, ג’יימס ננאלי 5, עוז בלייזר 3, ג’יילן ריינולדס, ג’ון דיברתולומיאו ורומן סורקין 2 כל אחד. כן שותפו: יפתח זיו וקינן אוואנס.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!