אמארה סטודמאייר אזרח ישראלי

מרץ 13, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מסע״ת אמארה סטודמאייר:
אמארה סטודמאייר הוא אזרח מדינת ישראל. בלשכתו של שר הפנים אריה דרעי הייתה אווירה מיוחדת לרגל המאורע המיוחד, בו סוף כל סוף הכדורסלן האגדי שמייצג בצורה טובה את מדינת ישראל ברחבי העולם הופך גם לאזרח שלה.

לאירוע שהתקיים עם כיבוד לנוכחים התייצבו 2 אנשים שהיוו חלק מכריע בהחלטה להפוך את סטודמאייר לאזרח, שר הפנים אריה דרעי וראש עיריית ירושלים משה ליאון, כשגם ראשי הפועל ירושלים אייל חומסקי וגיא הראל נכחו באירוע המרגש.

Dov Halickman Photography

משה ליאון, שניכר היה לראות את ההתרגשות הרבה שלו תודות לצורה שבה מייצג השחקן את עיר הבירה של מדינת ישראל דיבר, ״כל תושבי ירושלים אוהבים מאוד את אמארה והוא שגריר אמיתי עבורנו. אני רוצה להודות לשר הפנים שעשה הכל במקסימום זמן שאפשר וסייעת להפועל ירושלים לקחת אליפות השנה בזמן השיא. אני מקווה באמת שזאת תהיה נקודת מפנה בכל הפעילות של הקבוצה. יש לנו שגריר רציני מאוד בירושלים״.

Dov Halickman Photography

אייל חומסקי החמיא לכוכב שלו וגם הודה לשרת הספורט על העזרה בנושא, ״לא מובן מאליו בנאדם שרואה את טובת מדינת ישראל מזיז את האירוע וסוגר אותו. זה אירוע שמקדם את מדינת ישראל ואת ירושלים. אמארה הוא דמות מאוד מאוד מפורסמת בעולם והוא שגריר אמיתי ברשתות החברתיות. יש פה אירוע שיתן ערך נוסף למדינה שלנו. תודה גם למירי רגב שסייעה המון״.

Dov Halickman Photography

חתן השמחה עצמו ומלך היום סטודמאייר עם שמו הישראלי ״יהושפט״ דיבר על ההרגשה להיות אזרח ישראלי, ״תודה רבה, זה רגע מרגש. הגוף שלי מלא בכל כך הרבה רגשות. מיוחד להיות ברגע הזה שאני הופך רשמית לחלק מישראל. זה מאוד מרגש אותי. תודה לכל מי שהתאמץ כדי שזה יקרה. אני מייצג את ישראל בעולם מבחינת ספורט״.

שר הפנים, שבלשכת שלו כמובן האירוע החגיגי התקיים גם דיבר, ״אמארה הוא שחקן בינלאומי שמהווה שגריר עולמי למדינה ולפי מה שהסבירו לי עוד לא היה מי שתרם כל כך הרבה למדינת ישראל וקשר את גורלו למדינת ישראל״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!