“אם אתה לא מוכן לשחק עם הלב, אתה לא צריך לשחק”

מרץ 24, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב תארח הערב (חמישי, 21:05) את ריאל מדריד בהיכל מנורה מבטחים במשחק במסגרת היורוליג. אחרי הניצחון המרשים על ארמאני מילאנו, אלופת ישראל תנסה לנצח שוב בבית קבוצה נוספת מהטופ של אירופה. כל הציטוטים לקראת ההתמודדות בפנים.

המאמן אבי אבן סיפר: “אנחנו הולכים לשחק נגד אחת הקבוצות הטובות ביותר באירופה. המשחקים האלה נגד ריאל מדריד הם אתגר גדול בשבילנו, אבל כמועדון זה המשחקים שאנחנו מצפים להם, אני מקווה שנביא את אותה אנרגיה למשחק הזה כמו למשחק נגד מילאנו. אני מאמין במה שקורה מחוץ למגרש, הקהל היה מדהים נגד מילאנו, ציפיתי שיהיה חשמל בהיכל, אני מצפה שיהיה טירוף בהיכל נגד ריאל. אנחנו בבית, נקווה ונאמין שנבוא לעוד משחק קשוח עם משימה ברורה לנצח גם אותו”.

הרכז קינן אוואנס אמר: “משחקים בשבוע כפול קשים מאוד, ננוח ונחזור לאימונים, הם בצמרת הגבוהה. קבוצה מנצחת בכל עונה, אנחנו רוצים להביא את כל מה שהבאנו למילאנו גם למשחק הבא. הם קבוצה מוכשרת, אני מקווה שהיה להם ערב ארוך, אנחנו לא יכולים לתת להם לקלוע 90 נקודות, עצרנו קבוצות טובות על כמות נמוכה של נקודות, לא משנה מה יהיה נצטרך לעמוד מולם בצורה אגרסיבית”.

הסנטר ג’יילן ריינולדס ניתח: “זה יהיה משחק קשה, משחק של ריבאונדים, נצטרך להיות מוכנים ונעולים על המשחק, הם יקלעו זריקות, אם ניתן את האגרוף הראשון ונביא את האנרגיה כמו שאני יכול להביא מהספסל, אנחנו יכולים לנצח, זה מתחיל באימון ביום רביעי. אנחנו עובדים על לצופף את הצבע, לחפות אחד על השני, ולקחת את הריבאונד, נצטרך להיות אגרסיביים, אם אתה לא מוכן לשחק עם הלב, אתה לא צריך לשחק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!