אלעד חסין: “עמדנו בכל המשימות שלנו”

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנוער של ישראל סיימה את אליפות אירופה שנערכת באיזמיר שבטורקיה במקום השמיני, כאשר ניתן לומר שהיא עמדה בציפיות. היא אומנם איבדה יתרון 17 במחצית ברבע הגמר מול סרביה ובכך פספסה העפלה לחצי הגמר, אך קודם לכן היא נשארה בדרג א’ בזכות ניצחון על פולין בשמינית הגמר. כעת, אחרי התבוסה מול ליטא, המאמן אלעד חסין התפנה לסכם את הטורניר.

חסין אמר: “הגענו למשחק הזה כשאין לו יותר מדי חשיבות חוץ ממיקום. היה לי חשוב לתת דקות לשחקנים ששיחקו פחות, לשחקנים צעירים כמו מיכאלי ודולינסקי שאני מאוד מקווה ומאמין שבשנה הבאה יהיו בנבחרת הנוער וצברו השנה בקמפיין הזה ניסיון. אני חושב שאנחנו יוצאים מאוד מרוצים מהאליפות הזאת. היו לנו מספר מטרות: המטרה הראשונה הייתה להישאר דרג ועשינו את זה בצורה טובה, השארנו נבחרות כמו יוון, גרמניה, קרואטיה, פולין, צ’כיה ועוד לא מעט נבחרות מתחתינו. אני חושב שבמטרות האחרות גם עמדנו, בהרבה מאוד מדדים היינו למעלה בטבלה, אם זה בחטיפות בקטע ההגנתי, אם זה בכמות הקליעות לשלוש ויחס אסיסטים/איבודים חיובי לאורך כל הקמפיין.

“שחקנים עשו אצלנו התקדמות, כמובן נועם יעקב שעשה אליפות יוצאת דופן ונחשב אולי לאחד מחמשת השחקנים הטובים באליפות, אבל גם שחקנים אחרים עשו קפיצת מדרגה ואני מאוד מאמין שנראה את זה בתחנה הבאה שלהם. למעשה נתנו איזשהם כלים לשחקנים הצעירים שנסעו איתנו לאליפות, מיכאלי ודולינסקי, זה לא היה פשוט להם אבל זו חוויה מחשלת ומלמדת להמשך הדרך לקדנציה הבאה.

“כמובן שהמטרה האחרונה היא ליהנות, אני יכול להגיד שהיה לי כיף להיות 12 ימים עם החבר’ה האלה, היינו נבחרת מגובשת, ביחד כל הזמן, אחד בשביל השני, עברנו סיטואציה לא פשוטה כאשר איבדנו את ניב למפרט, למעשה רוב האליפות הוא לא היה איתנו והרגשנו בחסרונו, אבל האחרים באו ונתנו אקסטרה, ועמדנו בכל המשימות שלנו. חוזרים הביתה בראש מורם וגאה, כל הכבוד לכולם, לכל השחקנים ולצוות שלי, יהוא אורלנד, אלון שטיין, זאב שיף, איתי (רון), ישי (משה) מנהל הנבחרת, ליאור ליפשיץ, כולם כולל כולם”.

תגובת אחת.

 1. יפתח

  צפיתי בכל המשחקים. יש לנו לא מעט שחקנים כישרוניים עם עתיד, בתנאי שיקבלו דקות משחק במסגרות שבהן יטלו חלק בעונה הקרובה וישפרו נקודות חלשות (לכולם יש ואף אחד לא מושלם).
  * המון פיספוסים של לייאפים
  * אי סגירה מספיק טובה של הריבאונד ולכן המון ריבאונד התקפה של הקבוצות היריבות והזדמנות נוספת לקליעה
  * אחוזי קליעה בעונשין נמוכים (נגד הסרבים 47% !)
  * בס”ה אחוזי קליעה לא גבוהים
  נהנה לראות העבודה שנעשית בנבחרות הצעירות השונות ואת ההתקדמות. תנו לצעירים הישראלים לשחק והעתיד לפניהם. מאמין בכם!

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!