אלעד חסין נפרד מהפועל חיפה, הודעת הקבוצה והפוסט של המאמן בפנים

מאי 25, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

אחרי עוד עונה מוצלחת עם עלייה לפלייאוף ומקום בבית העליון בליגת העל, המאמן אלעד חסין נפרד מהפועל חיפה.

בהודעה המרגשת של חיפה נכתב: “תודה על הכל אלעד! הפועל בי-קיור לייזר חיפה נפרדת מסמל, לב אדום ואיש יקר וחשוב, שהוביל את המסע שלנו לפלייאוף העליון ולאירופה, מאמן הקבוצה, אלעד חסין. אלעד הגיע אלינו לפני 3 עונות וחצי, כשהיינו בתחתית הליגה הלאומית ורחוקים מעליית ליגה. מייד הבנו שמדובר בחיבור מדויק, ואנחנו התאהבנו באלעד והרגשנו כאילו הוא נולד אצלנו. הערב הודיע לנו אלעד כי הוא בוחר לצאת לדרך חדשה ואנחנו מכבדים את החלטתו ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך ובטוחים כי עוד נשוב לשתף פעולה בעתיד. אנחנו רוצים להודות מכאן לאלעד חסין על השנים הנהדרות ביחד. על ניצחונות גדולים בדרבי, על חוויה אירופית ועל הדרך שהובלת את המועדון. אתה חלק בלתי נפרד ממשפחת הפועל בי-קיור לייזר חיפה בכדורסל, ותמיד תהיה כזה. אוהבים אותך אלעד, תודה על הכול!”.

חסין עצמו כתב בחשבון הפייסבוק שלו: “לאחר הרבה מחשבות החלטתי לצאת לדרך חדשה ולהפרד ממקום שיקר כל כך לליבי! אחרי 3.5 שנים אני נפרד ממועדון הפועל חיפה מועדון שהיה כמו בית שני שלי שאת רוב שעות היום ביליתי ברוממה או בעיסוק שקשור בקבוצה ובמועדון. אז איך מסכמים 3.5 שנים בכמה מילים ?… אזכר בכמה רגעים חשובים שלא אשכח. נתחיל בפברואר 2019 הגעתי למועדון שהיה עם מעט מאד אמצעים ובדרך לירידה לליגה ה-3 (אילן ואני ממלאים מים בבקבוקים שיהיה לשחקנים). מייצבים את העסק ונשארים בליגה. עונת 19-20 בונים את המועדון ואת הקבוצה מהבסיס מתחילים לאט מגבירים ומסיימים עונה קסומה שמסתיימת (לצערינו) בקורונה אבל גם בעליה לליגת העל. עונת 20-21 מרגישים משהו אחר מהתחלה. הכל מתחבר מהר, ניצחונות מרגשים (דרבי החיפאי) ומסיימים מקום 5 אמנם היו פציעות בסוף אבל עם טעם של עוד! עונת 21-22 אירופה, ניצחון הסטורי ברוסיה חיבור טוב אבל על המגרש פחות + פציעות של שחקני מפתח. לא מוותרים עושים התאמות ודברים מתחברים. ניצחון הסטורי על מכבי ת”א מסיימים מקום 6 אחרי עונה מלאת פציעות אבל מלאי גאווה.

“זמן להגיד תודה הנהלה יקרה – יובל רוסמן, רובן אלקס, שמוליק, משה, יאיר, בי קיור לייזר (מיקי), שלומי פורמן. תודה על האמון עם התמיכה וחופש הפעולה בבחירה ובניית הקבוצה. צוות אהוב – אילן עמר שאיתי 3.5 שנים בטוב וברע. דודו מנהל קבוצה. עוזרים ומאמני כושר – ירון גנקין, מאורי, מור, שחר ורומן. פיזיו – דני, איגור, אדם, אלון, תומר תירוש ועופר הד”ר. אנשי אדמיניסטרציה – ים, דני, רון גולן, אדי, שוקי, דנה. מנכ”ל – רון פלדהיים. שיווק – אורי שגיא. מנהלי האולם ברוממה (מקווה שלא שכחתי אף אחד). כמובן לכל השחקנים שאימנתי ב-3.5 השנים הללו. תודה תודה תודה! אחרונים חביבים הלב של המועדון – האוהדים. תודה על התמיכה בהפסדים ובניצחונות. העידוד בכל מגרש ובכל מקום וההודעות המרגשות. לסיום כל מי שקשור למועדון הזה, נכנסתם לי ולמשפחתי ללב ולנשמה והשארתם לי רק זכרונות טובים ומרגשים!!! נרגש לצאת לדרך חדשה ולאתגר הבא”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!