אלעד חסין: “ניצחון בשיניים, תרתי משמע”

דצמ 4, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חיפה ניצחה בבית 76:83 את הפועל חולון. בזכות הניצחון, חיפה כעת אוחזת במאזן שלילי של 5:3. בעקבות ההפסד, חולון אוחזת במאזן חיובי של 3:5.

קאדים אלן, שהצטיין עם 22 נקודות, סיפר: “זה היה ערב טוב, במיוחד עבור הקבוצה. באימונים עבדנו על איך משתפרים ועשינו את זה. אני מודה על המחמאות, לקבוצה ולהנהלה יש אמונה בי והם אומרים לי לשחק את המשחק שלי. אני עושה את העבודה שלי. הניצחון נותן המון ביטחון עצמי, אנחנו חייבים להמשיך להשתפר”.

המאמן המנצח אלעד חסין, שעבר ערב סוער עם נפילת שן במהלך המשחק והרחקה בהמשך, אמר: “ניצחון בשיניים, תרתי משמע. קרדיט לשחקנים, לאילן (עמר, עוזר המאמן) שהחליף אותי בדקות האחרונות, זה ניצחון של מערכת. לקאדים יש לב גדול, אבל אני אומר עוד פעם, זה ניצחון של כולם, נלחמנו, ג’יימס דיקי עזר לנו מאוד בקטע ההגנתי. היו לי טענות לשיפוט, אמרתי את מה שאמרתי, אני שמעתי מאמנים שהשתמשו בשפה הרבה יותר אגרסיבית ממני. כל ניצחון יכול לתת בוסט. אני הולך מחר לרופא שיניים, מצאו את השן, הדבקנו את זה עם דבק סלוטייפ”.

המאמן המפסיד מאוריציו בוסקאליה סיכם: “איבדנו יותר מדי כדורים, התקשינו להניע את הכדור. אנחנו צריכים לשחק כמו קבוצה, היו הרבה טעויות בהגנה שלנו. זה באמת היה משחק אחד רע. אנחנו חייבים לעבוד ולהישאר על אותו דף במהלך המשחק”.

הוסיפו לחיפה: שמחון 14 (7-7 מהקו, 4 אסיסטים), ריימן 13 (5-7 מהשדה, 7 ריבאונדים), ורגאס 11 (4-6 מהשדה), דיקי 8 (4-12 מהשדה, 12 ריבאונדים), ג’יימס 7 (2-7 מהשדה, 4 חטיפות), נסטרנקו 6, וייס 2. כן שותף: אביטל.

הפועל חולון: גריי 21 (5-8 לשתיים, 3-6 לשלוש), רגלנד 20 (6-7 לשתיים, 2-5 לשלוש, 7 אסיסטים, 5 איבודים), ג’ונסון 10 (1-5 לשלוש, 7 ריבאונדים, 3 חטיפות), מנקו 8, קייזר 7, פניני 4, אלבר, בורדיון וזאק 2 כ”א.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!