אלכסיי שבד, יונאס ירבקו ויובל זוסמן מדברים על המשחק בין מכבי לחימקי

אוק 3, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי תל אביב הפסידה במוסקבה 89-83 מול חימקי. אתר הsportsrabbi שוחח עם כמה שחקנים משתי הקבוצות על המשחק.

הגארד הכישרוני של חימקי מוסקבה אלכסיי שבד דיבר על העבודה הקבוצתית ועל הירידות והעליות של קבוצתו חימקי במהלך המשחק עד לבזאר שהכריז על נצחונה הביתי במחזור הפתיחה: ״אני רק מנסה לשחק חזק כל הזמן, החברים שלי לקבוצה סומכים עליי. החטאתי הרבה זריקות היום אז אני מקווה שאשפר את זה אבל הדבר העיקרי הוא שניצחנו. אנחנו מרגישים מצויין, אני מכיר את יונאס ירבקו הרבה זמן כי שיחקנו אחד נגד השני, אני הכרתי גם את ג’רמי אוואנס ודווין בוקר, יש לנו קבוצה חזקה מאוד ואנחנו צריכים זמן כדי לשחק אפילו טוב יותר. הובלנו בהרבה במחצית הראשונה אז במחצית השנייה הם שיחקו הגנה בצורה חזקה, הם עצרו הרבה התקפות שלנו, ונצטרך לראות מה לא עשינו נכון כי אסור לנו לשחק כמו ששיחקנו ברבע האחרון”.

יואנס ירבקו, סנטר חימקי מוסקבה דיבר על התחושות לאחר המשחק ועל מהלך המשחק ועל אלכסיי שבד חברו לקבוצה:
”זה הרגיש טוב לנצח. זה היה משחק ראשון ביורוליג, נתנו לתוצאה להיות צמודה מדי אבל נראינו נהדר ב25 הדקות האחרונות, זה יורוליג וכל קבוצה חזקה אז אסור לתת לקבוצות לחזור. יש לנו קלעין נהדרים בקבוצה וגם קלעים פצועים אז אנחנו רק נשתפר, אבל החטאנו דווקא את השלשות החשובות, אני החטאתי 3 שלשות פנויות ברבע האחרון. בגלל שיש לנו קלעים נהדרים בכלל לא הופתעתי מההופעה שלנו. שברנו אותם והובלנו ב15 הפרש, כנראה הרגשנו טוב מדי עם זה והם ידעו לחזור לתוצאה צמודה. אני מרגיש נהדר לחזור ליורוליג, לא היה לי את זה כבר הרבה זמן. אני נהנה לשחק כדורסל, יש לנו קבוצה חזקה וסיכוי לעשות משהו גדול העונה, אז אנחנו צריכים להמשיך לעבוד. אלכסיי שבד שחקן ענק שיודע לסדר לשחקנים מצבים והופך אותם לטובים יותר, הוא חבר טוב לקבוצה ותהיה לנו עונה מהנה”.

Dov Halickman Photography

פורוורד מכבי תל אביב יובל זוסמן דיבר על ההפסד לחימקי ועל המשך הדרך:
”משחק ראשון, יש לנו הרבה לאן להתקדם מזה. היינו שמחים אם הייינו מנצחים את המשחק, אבל זה לא קרה. נמשיך ללמוד ונתקדם. זה לא היה המשחק הכי טוב שלנו, רבע ראשון היינו אנמיים. רבע שלישי שמרנו קצת פחות טוב, ברבע הרביעי החבר’ה הראו קצת אופי אבל זה לא הספיק, אנחנו עם הפנים קדימה לראשל”צ. שלשות על הראש זה דברים שאי אפשר לשלוט עליהם, הייתה הגנה מאוד טובה. לא קלענו, הם קלעו את הזריקות המשוגעות האלה, נפיק לקחים. אני חושב שאלכסיי שבד הוא שחקן טוב מאוד, התמקדנו בו, התקפית ניסינו ליצור עליו כמה שיותר לחץ שהוא לא יהיה חופשי, ניסינו להוביל אותו שמאלה, לא הלך לנו מולו, הוא קלע זריקות קשות והגיע ליותר מדי זריקות עונשין, מקווה שנפיק את הלקחים למשחקים הבאים. אנחנו מסתכלים עם הפנים קדימה למשחק נגד ראשל”צ, אחרי זה נתמקד בריאל מדריד”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!