“אלה האנרגיות שאני רוצה לראות”: אבן ומכבי ת”א מרוצים מהניצחון על גליל עליון

מרץ 20, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

מכבי תל אביב ניצחה הערב (א’) את הפועל גליל עליון 113-82. בסיום המשחק, מאמן הקבוצה המנצחת ושחקן הצהובים קיירי תומאס דיברו על הניצחון. מאמן גליל עליון, ברק פלג, דביר גם הוא בסיום המשחק.

מאמן הצהובים, אבי אבן, אמר בסיום: “שמח שהבאנו אנרגיות נכונות למשחק, זה התחיל מההגנה, הדברים התחילו בזה שעצרנו יותר טוב את הפיק אנד רול, ברוב המקרים היינו מספיק מרוכזים לקחת את הריבאונד. מתרגלים הרבה באימונים, הלחץ שלנו על הכדור היה נהדר. נמשיך לעבוד, נמשיך להשתפר כדי להיות יותר טובים. בהחלט אלה האנרגיות שאני רוצה לראות. אנחנו מחפים אחד בשביל השני בהגנה, יש הרבה דברים טובים לקחת מהמשחק היום. אני רוצה להאמין שביום שלישי האולם יהיה פה מפוצץ, יהיה מלא, ואני מאמין שהאנרגיות שנביא יהיו יותר גדולות מהיום. זה משחק שאנחנו דרוכים ומחכים לו בשלישי. ראינו את יפתח מפוקס בשני צידי המשחק וזה מה שאנחנו רוצים ממנו בכל ערב נתון. להיכנס למכבי תל אביב זה לא פשוט, יפתח לאט לאט מתקדם. אני שמח ממה שראינו ממנו היום. המטרה שלי ושל הצוות זה שכל שחקן במכבי יוכל לתת אותן דקות בליגה הישראלית וביורוליג, כל אחד בקצב שלו.”

שחקן מכבי ת”א, קיירי תומאס, דיבר לאחר המשחק: “זה בהחלט היה המשחק הכי טוב שלי כאן עד כה. כשאני בא לכאן אני רוצה להוכיח את עצמי ולעזור לקבוצה לנצח. אני שם הרבה על עצמי. למרות הניצחון בערב הקודם לא היינו מסופקים מספיק, כולנו היינו מפוקסים. הכל ביורוליג יותר התמקדות בפרטים הקטנים, כל מהלך הוא קריטי, הגאווה הזו של הקבוצה שבה אתה משחק, אז אני ממש נהנה להיות במכבי. אנחנו תמיד מוכנים. אנחנו צריכים לעבוד מחר ולבוא מוכנים לשחק.”

מאמן גליל עליון, ברק פלג, התייחס למשחק: “מכבי הקבוצה הטובה יותר, אבל אנחנו צריכים עכשיו לשים את זה מאחורינו ולשחק את המשחקים הבאים ולנצח אותם. היה לנו קשה במחינת הגנה הערב. רצינו להוסףי שחקן לסגל שיש לו ניסיון באירופה, ושיכול גם לשחק במספר של עמדות. נלמד לשחק איתו ככל שנתקדם העונה. יש לנו מטרה כמועדון והוא לעזור לפתח שחקנים ישראלים ואולי אנו קצת קצרים בעמדת הגארד ועמוקים יותר בעמדת הפורוורד, אבל די ג’יי יכול לקבל החלטות עם הכדור גם כן.”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!