יובל זוסמן: “אני אסיר תודה למאמן ספרופולוס”

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב נכנעה 91:86 לאלבה ברלין של יובל זוסמן ותמיר בלאט בגרמניה במסגרת המחזור ה-12 ביורוליג. כעת, הבאנו את הציטוטים שמסכמים את ההתמודדות.

מאמן מכבי תל אביב יאניס ספרופולוס אמר: “הפסדנו את המשחק בעקבות ההגנה הרעה שלנו, אפשרנו לאלבה לשחק בקצב המשחק שלה. זה מאוד קשה לשחק בחוץ ולנצח אחרי שספגת 91 נקודות. קלענו 86 נקודות באחוזים טובים אבל ההגנה לא הייתה מספקת וקשוחה מספיק כדי לעצור את שיתוף הפעולה ההתקפי. ניסינו לחזור, היו לנו את ההזדמנויות שלנו וצמצמנו לשתי נקודות הפרש אבל לא שיחקנו חכם, הם קלעו שתי שלשות ברצף”.

פורוורד הקבוצה דריק וויליאמס ניתח: “זה קשוח וזה לא מראה טוב שלנו אחרי שני משחקי חוץ. במשחק שעבר זה היה רבע ראשון רע, לא יכולנו לבצע עצירות ועצירות מפתח והם שיחקו מדהים. אנחנו צריכים לבוא מוכנים לאולם עם רצון ללמוד ולהשתפר, אנחנו יודעים איזה סוג קבוצה אנחנו ואיזה סוג קבוצה הם (היריבה הבאה, ריאל מדריד)”.

הכוכב סקוטי ווילבקין סיכם: “ההגנה שלנו הייתה חסרה והם קלעו זריקות קשות. הם ניצלו את זה וקלעו באחוזים יותר גבוהים מאשר שהם לרוב עושים, כאשר הם גם קלעו יותר נקודות מהממוצע שלהם. זה היה אחד מהדברים שהתפקסנו עליהם ונכשלנו בזה. לגבי השלשה של זוס – זאת רק הייתה שלשה גדולה ואנחנו ניסינו לחזור. זה פגע בנו בגלל שזה עצר את הריצה שלנו. אנחנו צריכים לקחת את פגרת הנבחרות הזאת ולהתפקס מחדש, לקבל מנוחה מסוימת ולנסות לפתור את זה”.

בצד המנצח, מאמן אלבה ברלין ישראל גונסאלס סיפר: “אני מאוד שמח ואני חושב שלשחקנים שלי הגיע סוג כזה של ניצחון. הכל היה עגול וטוב היום. אני לא רק שמח על הניצחון אלא גם מכך שהראינו שיפור. שיפרנו את ההתקפה וההגנה שלנו על כל המגרש ושיחקנו דרך מתפרצות. כדי לעשות את זה אתה צריך לשחק עם הרבה אנרגיה. הייתה לנו את האנרגיה הזאת הערב”.

יובל זוסמן סיכם את הערב המיוחד: “עבורי מבחינה אישית למשחק היום הייתה משמעות מיוחדת, אבל הדבר היחיד שנחשב זה הניצחון. שיחקנו היום עם הרבה אנרגיה ונלחמנו קשה לאורך כל המשחק. שיחקתי עבור מכבי במשך 6 שנים, אני מכיר את השיטה ואני חבר של רבים מחבריי לקבוצה לשעבר. אני גם אסיר תודה למאמן ספרופולוס. אבל עכשיו אני במקום שונה, עם קבוצה שונה, ולגמרי מחויב לאלבה”.

מרכוס אריקסון שמח: “זה היה משחק ממש גדול בשבילנו. משחק קשוח, הרבה אמוציות על הפרקט. הם ביצעו כמה דחיפות כדי לחזור במחצית השנייה, אז אני מאוד גאה בבחורים בעקבות זה שהצלחנו לשמור אותם בפער נקודות מסוים, אפילו אם זה היה ממש קרוב. שיחקנו ממש טוב הערב ואני שמח. לקלוע 91 נקודות זה טוב עבורנו, ובמיוחד ששיחקנו עם קצב טוב. זה מה שזיכה אותנו בזריקות הטובות האלו לשלוש”.

גם כריסט קומאדג’י היה מאושר: “זה אומר הרבה. זה היה מאמץ קבוצתי מצוין. יש לנו שני בחורים מישראל ואני יודע שזה אומר הרבה בשבילם. כל הקבוצה ידעה אז הגענו ושיחקנו עבור האחים שלנו. הכדורסל מבוסס על האוהדים. התגעגענו אליהם בעונה שעברה, אבל הם חזרו לאולם וזה מעולה עד עכשיו. המטרה של כל שחקן היא לבוא, לשחק קשוח ולתת לתוצאות לצאת החוצה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!