איתן לנציאנו: “נמרוד לוי עשה הכל כדי שהחתימה לא תקרה”

אוג 30, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

איתן לנציאנו הוא ללא ספק אחד האנשים שהכי מזוהים עם הפועל חולון. כעת, היו”ר הוותיק, שחגג זכייה באליפות השנייה בתולדותיה של הקבוצה, העניק ראיון לסתיו איפרגן מ”ידיעות אחרונות”.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

על האליפות, אמר לנציאנו: “האליפות ב-2008 הייתה הבלחה לעומת הנוכחית, שהגיעה כי זה מה שהיה צריך לקרות”.

על רפי מנקו, שעזב למכבי תל אביב: “רפי היה צריך להישאר פה מבחינה ספורטיבית, ומבחינה כלכלית הוא קיבל כמובן שדרוג. לזכותו ייאמר שהוא התקשר אליי לפני החתימה, ואיחלתי לו הצלחה”.

על האם זה היה אפשרי להשאיר את מנקו: “כן, אם היינו משתגעים, אבל אני לא חושב שצריך להשתגע. יש גבול. זו לא חולון של פעם. אם אנחנו רוצים להשאיר שחקנים, אנחנו יכולים”.

על האם שון דאוסון מגיע בעצם במקומו של מנקו: “אני לא רואה בשון מחליף. יש לו את היכולות, וכשהוא שחקן בריא – הוא הכישרון הישראלי הכי גדול שיש. הוא לא היה ברירת מחדל כי נמרוד לוי לא בא. רצינו את נמרוד בגלל התפקיד והגובה שלו, לא בזכות האיכויות כמחליף של מנקו. ברגע שזה לא הסתדר, פנינו לשון”.

על כך שבחולון הזרים יותר דומיננטיים: “זה לא נכון, וחשוב שכולם יידעו. מאוד רצינו את נמרוד (לוי). נתנו לו הצעה חריגה בצורה מטורפת. הוא פתאום בא עם דרישות חדשות, ולא משנה אם הן היו מוצדקות או לא, זו כבר רכילות. הוא עשה הכל כדי שהחתימה לא תקרה. לפניו רצינו את גבי צ’אצ’אשווילי. הצענו לו את תפקיד הישראלי המוביל. הנה שני שחקנים שיכלו לשחק באלופת המדינה ולא רצו מהסיבות שלהם”.

על החזרה של גיא פניני למכבי תל אביב: “הבנתי ממנו שהייתה לו שיחה עם גיא גודס, והוא הרגיש שלא יהיה בתפקיד מרכזי. הוא ראה בזה הזדמנות לחזור למכבי ת”א. בירכתי אותו. מה שפניני נתן לנו, אף אחד לא ייקח לו. הייתי שמח אילו היה נשאר, והופך להיות פה מנהל מקצועי או מאמן. אולי זה עוד יקרה, הדלת בחולון פתוחה עבורו”.

על העתיד שלו בתפקיד היו”ר: “עד שהלב שלי יגיד די. זה חיבור שאי אפשר להסביר אותו. זה חשוב שיש לאדם משהו לנפש, שהוא עשה דברים לעיר ולמועדון שלו. האוהדים זה הדבר הכי חשוב לי. כשיש בעיות, המשטרה פונה אליי, והם מקשיבים לי. אני כבר סבא ומוצא את הזמן, כי זו תחושה של שליחות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!