“אישיות יוצאת דופן”: קאדים אלן ממשיך בהפועל חיפה

יול 15, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חיפה הודיעה על הארכת ההסכם עם קאדים אלן. הסקורר הנהדר נשאר אדום לעונה נוספת אחרי עונה ראשונה מוצלחת מאוד בקבוצה. אלן מצטרף לשלד מהעונה שעברה שהוביל את חיפה לפלייאוף העליון וממשיך עונה נוספת: עמית שמחון, אופק אביטל, וויל ריימן וספנסר וייס, לצד שלושה זרים שכבר הוחתמו כמו ג’יילן ג’ונס, דבונטה אפסון ואנתוני היקי. אלן סיים את העונה הראשונה בישראל עם ממוצעים מרשימים של 13.9 נק’, 3.7 ריב’, 1.8 חט’ ו-3.4 אס’.

ראובן אלקס, המנהל המקצועי: “שמחים מאוד שקאדים ממשיך איתנו עונה נוספת. מעבר ליכולות האישיות שלו והאישיות המיוחדת שלו, היה לנו חשוב ליצור המשכיות עם קאדים”.

מאמן הקבוצה, שרון דרוקר, התייחס להחתמה של קאדים אלן: “מכל מה ששמעתי עליו הבנתי שמדובר באישיות יוצאת דופן ובשחקן שמחויב לחברים שלו ולקבוצה. ראיתי אותו במהלך העונה שעברה ואני בטוח שהעונה הוא יעלה את הרמה שלו עוד שלב”.

יושב ראש המועדון, יובל רוסמן: “קאדים הוא חלק חשוב בפאזל שנבנה לעונה הקרובה. היה ברור לכולם כולל למאמן שקאדים צריך להמשיך בזכות היכולת, רוח הלחימה שלו, המחויבות והאהבה שלו למועדון. כעת יש לנו ארבעה זרים איכותיים ומגוונים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!