“אין שום סיבה שעם הסגל הטוב הזה לא נגיע לפלייאוף”: נפתלי בנטוב בראיון מיוחד

אוג 28, 2023 | כדורסל, ליגה | 2 תגובות

על ידי Moshe Halickman

נפתלי בנטוב הוא אחד מיושבי הראש הכי וותיקים בליגת העל. יו”ר עירוני קריית אתא כבר ראה הכל, וכעת, לקראת העונה החדשה, הוא ערך ראיון מיוחד עם אתר “ספורטס רבי” באולם רמז.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“אני מתרגש, אני כבר 46 שנה בעסק הזה”, פותח בנטוב. “מתרגשים, ליגת העל. כל שנה זו התרגשות אחרת ושונה, אתה לא יודע למה לצפות ואתה מביא שחקנים חדשים, חלק השארנו והצוות המקצועי נשאר, ככה שאנחנו חושבים שאנחנו עשינו את העבודה הנכונה בקיץ ומקווים שאנחנו נצליח עם זה”.

בנטוב עובד שנים רבות עם המאמן שרון אברהמי, מה שמעיד על שיתוף הפעולה המוצלח ביניהם. “לא צריך לדבר על זה בגלל שברגע שהבנאדם נשאר פה, עובד הרבה שנים ולא הפסיק לעבוד אז כנראה שאנחנו מסתדרים ביחד”.

Sharon Avrahami – Photo Credit: Yehuda Halickman

הקיץ קריית אתא חוותה עזיבה של המנכ”לית טלי חיים. עד כמה העזיבה משמעותית? “מאוד משמעותית. היא תהיה חסרה לנו, אבל אין מה לעשות, אנחנו ממשיכים הלאה”.

הסיבה שקריית אתא הופכת כעת לאחת הקבוצות הכי מסקרנות בליגת העל היא אחת ולא אחרת: ההחתמה של כישרון העל בן שרף. האם מדובר בהחתמה הכי גדולה של קריית אתא בשנים של בנטוב בקבוצה? “אני גידלתי פה את מאיר טפירו ככה שאני לא יודע אם זו ההחתמה הכי גדולה, מאיר טפירו היה אחד הגדולים שלנו. להגיד על ילד בגיל 17 עכשיו שהוא ההחתמה הכי גדולה זה קשה, אבל אנחנו לוקחים פה צ’אנס והימור, ואנחנו מקווים מאוד שנצליח עם זה”.

Ben Saraf – Photo Credit: Yehuda Halickman

באופן כללי קריית אתא בנתה קבוצה שמבוססת על ישראלים צעירים, כשבנוסף לשרף ניתן למצוא שמות כמו רז אדם, תומר פורת וגיא פלטין. “אהבנו את השחקנים הצעירים ששרון הביא, נתתי לו את הגיבוי לכך. זה הדגל שלנו כל השנים, אנחנו נמשיך בכך, לא נידרדר לסכומים שהקבוצות הגדולות נותנות ואנחנו נמשיך להיות מתונים ואחראים בגלל שהעסק הזה הוא מאוד-מאוד מדולל, יכול להיות יום ככה ויום ככה ודברים יכולים להתמקח, ובגלל זה אנחנו נמצאים כל הזמן עם הראש למעלה”.

מהן המטרות של הקבוצה? “המטרות שלנו הן 1-8, אין שום סיבה שעם הסגל הטוב הזה אנחנו לא נגיע לפלייאוף. ימים יגידו”.

לסיום, לבנטוב, שכאמור כבר ראה הכל בכדורסל, לא נותר חלום ספציפי, שכן הוא כבר הגשים את מה שרק ניתן לדמיין. “הגענו לליגת העל, אני לקחתי את הקבוצה הזאת כשהיא הייתה בליגה ג’. היום אנחנו בליגת העל, קבוצה עם ערכים ותרבות”.

Naftaly Bentov – Photo Credit: Yehuda Halickman

2 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אם נישאר בליגת על השנה צריך לומר תודה.
    סגל קצר וחלש.

    • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

      חזקו ואימצו.

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!