“אין משחקים קלים בליגה יותר”: הלפרין והפועל ירושלים מתכוננים להפועל ת”א

מרץ 9, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

לאחר הניצחון הדרמטי מוקדם יותר השבוע בארנה נגד בני הרצליה, הפועל ירושלים רוצה לשפר את מאזנה עוד יותר השבוע עם משחק פיקנטי נגד הפועל תל אביב. הפועל ת”א מגיעה למשחק כאשר גם היא במחזור הקודם בליגה ניצחה. מאמן ירושלים, יותם הלפרין, ושחקן הקבוצה, רטין אובאסוהן, דיברו לקראת המשחק מחר בערב.

מאמן הפועל ירושלים, יותם הלפרין, דיבר לקראת המשחק הקרוב ביום חמישי: “היה לנו אימון קצת להתאושש מהמשחק. יש לנו רק את היום להתכונן להפועל ת”א. היה ניצחון חשוב אבל לקבל 88 נקודות במשחק בית בליגה יקשה עלינו לנצח משחקים. הפסדנו את הרבע הראשון. החזקנו אותם על ניקוד נמוך ברבע הראשון. נגד הפועל תל אביב אסור לנו לאבד ריכוז, עם שחקנים כמו ג’ייקובן. צריך להיות מרוכזים לאורך 40 דקות. אין משחקים קלים בליגה יותר. בראון הוא אחד המפתחות. כל שחקן שם יכול להתפוצץ. זה יהיה מאמץ קבוצתי לעצור את הפועל תל אביב. נצטרך להיות מוכנים הגנתית. זו עבודה קשה וסיזיפית. אתה עם הרבה מחשבות עם מה עשית טוב ומה לא. אני נהנה. יש לי קבוצה שמבחינת האופי קל מאוד לעבוד איתה. שון קיבל את זה בצורה מאוד מקצועית, הוא מאוד חיובי. כולם מבינים את העובדה שאנחנו יכולים לרשום 5 זרים. אנחנו צריכים להריץ את קיי סי. אני שמח שיש לי סגל עם גמישות. כולם מוכנים לשחק כשנצטרך. זה טיפה מביך אותי ההשוואה לשאראס. הוא עשה דברים אחרים ממני כמאמן. מאמן זה דרך. כמו שאתה מתחיל כשחקן בגיל 18 אתה צריך זמן להגיע לאיפה שצריך. אני רק שלושה וחצי חודשים בתפקיד המאמן כאן.”

Yotam Halperin – Photo Credit: Dov Halickman

גארד הקבוצה מהבירה, רטין אובאסוהן, התייחס גם הוא למפגש הקרוב עם הפועל תל אביב: “בשני צידי המגרש, היו לנו משימות הגנתיות שלא ביצענו אותם טוב, וגם התקפית אנחנו רוצים שכולם יהיו מעורבים, אלה דברים שאנחנו יכולים לשפר כקבוצה. כל משחק הוא חיה משל עצמה, אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו, הקבוצה שאנו כיום יותר טובה ממה שהיא הייתה לפני. היינו מחויבים לעבוד וגם כעת, יש הרבה משחקים שעוד צריך לשחק. ריברס הוא מקצוען עם ניסיון רב ועם הרבה יכולות בשני צידי המגרש, והוא מביא ערך לכל קבוצה. האוהדים שלנו מדהימים כל העונה. לבוא ולשחק בארנה זו חוויה מהמיוחדות ביותר שהיו לי. אנו מצפים לאולם עוד יותר מלא ביום חמישי. זה הרשים אותי כמה מהר יותם טס עם זה, זה כיך להיות איתו במסע הזה יחד. הוא עושה עבודה מעולה עבורנו.”

Retin Obasohan – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!