“אין לי ספק שנמריא יחד ונגיע למקומות אליהם אנו שואפים”

אוג 23, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב וחברת הכשרות ושירותי הרחפנים פרופלור דרונס הכריזו על השקת שותפות עסקית, מיתוגית ושיווקית חדשה במהלך העונה הקרובה.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

במסגרת שיתוף הפעולה, יקוימו פעילויות מגוונות באמצעות רחפנים בפנים ומחוץ לאולם ופרופלור תיקח חלק גם בפעילות תרומה לקהילה לצד מכבי ת”א. בנוסף, במסגרת הסכם השותפות, קהל האוהדים של מכבי יזכה לחשיפה לענף הרחפנים המתפתח וגם להטבות מגוונות מטעם חברת פרופלור דרונס.

חברת פרופלור דרונס מספקת מגוון רחב של שירותי רחפן מתקדמים לעשרות חברות מסחריות וגופים ממשלתיים בתחומים השונים ובפריסה ארצית נרחבת. לדוגמא, מיפוי אווירי ומדידות שטח בענפי הנדל”ן והתשתיות, צילום תרמי, בדיקות תרמוגרפיות ובקרת תקינות לאתרי סולאר בענף האנרגיה המתחדשת. הפעלת רחפנים למשימות אבטחה ובטחון, מתן פתרונות מקצה לקצה באמצעות רחפנים בענף החקלאות, סיוע ותמיכה לחברות טכנולוגיות בתהליכי פיתוח של כלי טיס בלתי מאוישים, ועוד ועוד.

בנוסף לפעילות הענפה של שירותי הרחפן, פרופלור דרונס בעלת רישיון הפעלה אווירית ומנהלת את מרכז ההכשרות הגדול בישראל לרישוי מפעילי רחפן מסחריים, אשר הכשיר עד כה מעל 1,000 חניכים ומאפשר רכישת מקצוע איכותי, באחד הענפים הצומחים והמתפתחים ביותר.

“העונה שבה אנו משיקים את שיתוף הפעולה עם חברת הכשרות ושירותי הרחפנים פרופלור דרונס היא גם העונה שבה כולנו תקווה שנרחף לגבהים אליהם מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שואף”, אמר מנכ”ל המועדון עדלי מרכוס, והוסיף: “ברוכים הבאים ובהצלחה לכולנו”.

“מועדון הכדורסל מכבי תל אביב דוגל בערכים של מצוינות וחדשנות. שותפות עסקית עם חברה טכנולוגית ומתקדמת כמו PROPELLER DRONES עונה על כך בדיוק”, הסביר דורון ג’מצ’י, סמנכ”ל שיווק ומכירות במועדון הכדורסל מכבי תל אביב. “אין לי ספק שנמריא יחד ונגיע למקומות אליהם אנו שואפים”.

אל”מ (במיל.) איתמר קוהלי, מנכ”ל ומייסד חברת PROPELLER DRONES, הבהיר: “מועדון הכדורסל מכבי ת”א הינו המועדון המוביל והאייקוני ביותר בישראל ובאירופה, אשר חרט על דגלו להזדהות ולשתף פעולה עם חברות מובילות, טכנולוגיות וחדשניות. אנו גאים לחבור למכבי בשותפות עסקית זו משלבת טכנולוגיה וקידמה בפעילות הספורטיבית של מכבי ומחזקת את המותג שלנו כחברת הכשרות ושירותי הרחפנים המקצועית, הגדולה והמובילה בענף”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!