אילת הפסידה בבית וירדה למאזן 2:2 ביורופקאפ

נוב 3, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

שוב זה קורה לה: הפועל “יוסי אברהמי” אילת איבדה הערב (רביעי) יתרון של 22 נקודות במחצית שנייה חלשה והסתבכה מאוד בתמונת העלייה לשלב הבא ביורופקאפ, לאחר הפסד בית 86:83 לרילסקי ספורטיסט. במחזור הבא תתארח אילת אצל הקבוצה היחידה שניצחה אותה, קייב-באסקט, ובמחזור הנעילה בעוד שבועיים תפגוש את טרפל סופוט למשחק שעשוי להיות גורלי.

אילת פתחה בחמישייה עם רועי הובר, בריון אלן, צוף בן משה, רומלו ווייט ומירון רוינה, רילסקי עם ברנדון בראון, פאבלין איבאנוב, זלאטין גאורגייב, אלכס סימאונוב וטריי פורטר, שהיה הטוב בשורות האורחים בפתיחה ונתן לה יתרון קטן, הובר היה הראשון שנכנס לקצב אצל המארחת וג’סטין פאטון שעלה מהספסל קבע 8:9. שלשה של סימאונוב הפכה בחזרה, לפני שאלן בפאול וסל העביר את המומנטום, ווייט חגג מתחת לסלים ושלשה של הובר סגרה 12 נקודות ללא מענה, 11:21. פורטר מיזער נזקים, אבל פאטון היה לא פחות יעיל ממנו ובמהלך של סל ועבירה הגדיל ל-19:28.

חואקין שוכמן ואוונגאלוס מנדזאריס הצטרפו לחגיגה עם שלשות והגארד היווני בחדירה מוצלחת קבע 21:38. דיאן קראמפילוב עצר את הבריחה האילתית, אבל אלן לא נתן לבולגרים להתקרב ברצף קליעות עונשין וסל נוסף שלו הגדיל ל-28:46. ווייט הגיע ראשון לספרות כפולות, שאהיד דייויס עלה על הלוח וקליעות עונשין של מנדזאריס פתחו יתרון שיא של 22 נקודות, שלשה של גאורגייב קבעה את תוצאת המחצית, 35:54 למקומיים.

הבולגרים התחילו טוב יותר את המחצית השנייה, הובר ורוינה עוד שמרו על הפער למספר דקות, אבל בראון שהתעורר צימצם ביחד עם פורטר ל-58:45. אילת נתקעה בהתקפה, גאורגייב חימם את הידית והביא את רילסקי למרחק סל בודד, 58:56 בלבד. שוכמן עצר ריצת 0:16 ופאטון ברצף פעולות יפות בצבע השיב את המומנטום, 59:67. סימאונוב קבר את השלשה העשירית של הבולגרים ואיבאנוב מיד צלף עוד אחת, הובר מהקו סגר רבע מקומי לא טוב ביתרון 65:69.

איבאנוב קיבל ביטחון וקלע עוד שלשה, שוכמן דייק פעמיים מהקו ובן משה שעד אז עמד על 1 מ-6 מהשדה קלע שלשה חשובה, 68:74. הובר מצא את פאטון לדאנק קל ובן משה פתח מחדש פער דו-ספרתי בצליפה במעבר, בראון ניסה לצמק בשני סלים רצופים אבל הובר השיב באותו מטבע, 72:83. פורטר החזיר את רילסקי למשחק וביחד עם קראמפילוב השלים מהפך, 83:85. אלן ניסה להחזיר את היתרון בשלשה אבל החטיא וקראמפילוב קבע את תוצאת הסיום, 83:86.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!