אייל חומסקי: “יש לנו את המאמן הכי טוב בליגה”

אוג 19, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

באדיבות הפועל ירושלים

בעלי הפועל ירושלים איל חומסקי התראיין היום (שישי) לרדיו ירושלים וסיפר על האתגרים הרבים שעומדים בפני הקבוצה, על השינויים שנעשו בגזרת הבעלות וההנהלה והתקווה לעונה טובה ומרגשת שתצא לדרך בעוד כחודש וחצי.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

“אני בהחלט בעיצומו של תהליך שבו אני משנה הרבה דברים”, אמר חומסקי, “אבל לא יודע אם צריך לקרוא לזה מהפכה, כי בסך הכל ב-8 השנים האחרונות הפכנו למועדון מקצועי ברמות הכי גבוהות באירופה, אבל אני רוצה לעלות עוד כמה דרגות. ביקשתי מגיא הראל להמשיך ללוות אותי כיד ימיני בכל התחום המקצועי ובליווי המאמן והמועדון, כי הוא משתייך לטופ באירופה בתחומו. בקרוב נמנה מנכ”ל עסקי ברמה גבוהה, מישהו שישדרג את העולמות העסקיים, השיווקיים והפיננסיים”.

על הקבוצה אמר: “הבאנו מאמן הצגה, מהרמות הכי גבוהות. אני אפילו לא יכול לתאר לכם איזו הקפדה, איזו מקצוענות, בירידה לפרטים הכי קטנים. הוא מגיע שעתיים לפני כל אימון והוא בנה פה קבוצה שתהיה קבוצה ולא אינדיבידואלים. יש לנו את המאמן הכי טוב בליגה שבנה כאן קבוצה בצלמו ובדמותו. אני מאוד מאמין שנעבור עם דז’יקיץ’ חוויה דומה למה שעברנו עם סימונה פיאניג’אני”.

חומסקי הרחיב גם על הנושא התקציבי: “אני לא רוצה שאף אחד ירחם עלי. לקחתי על עצמי את המשמעויות לשדרג את הפועל וזה להביא הרבה מאוד כסף, חלקו אני אביא מהבית וחלקו אנחנו מגייסים בספונסרים. ראש עיריית ירושלים מאוד עוזר לנו ומקשר אותנו לגורמים עסקיים שמצטרפים אלינו כנותני חסויות. תקציב השחקנים שלנו עלה בכ-20 אחוזים יותר מהעונה שעברה, והתקציב הכולל שלנו ינוע בין 25 ל-30 מיליון שקלים. נכון להיום אנחנו עברנו בעשרות אחוזים את כמות המנויים בהשוואה לאותה תקופה בעונה שעברה והמטרה שלנו היא ללכת עד הסוף בכל המסגרות. בעידן הנוכחי, עונה שמסתיימת ללא תארים – זה כישלון״.

לסיכום סיפר הבעלים: ״אני מאוד מאמין בלשתף את האוהדים במה שקורה בקבוצה, וכמו שהעמדנו את המדים החדשים לבחירה, כך נעשה בתחומים נוספים, כמו למשל עיצוב חדש של האוטובוס שלנו. אנחנו נקיים פגישות קבועות עם האוהדים כדי לשמוע אותם ולשתף אותם כמה שיותר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!