אייל חומסקי: “הפועל ירושלים לא הולכת לעונה פיננסית”

אוג 11, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים עדיין רחוקה מלהשלים את הסגל שלה לעונה הקרובה. כדי להבהיר מה בדיוק קורה בקבוצה, הבעלים אייל חומסקי פנה לאוהדים בפוסט ארוך שפרסם בדף הפייסבוק שלו. הפוסט של אייל חומסקי נכתב בזה הלשון:

“משפחת הפועל,
אחרי קיץ עמוס בנושאים פנימיים, חשוב לי לפנות אליכם באופן ישיר ולשתף אתכם בתחושות ובנעשה במועדון במספר מישורים.
“תחילה אשתף אתכם בעניין התקציב. אני לא אסתיר שעברנו עד עכשיו קיץ מאתגר ולא פשוט. קיץ שנעשו בו מאחורי הקלעים מהלכים אינטנסיביים לאורך תקופה ארוכה על מנת להבטיח את עמידותה הכלכלית של הפועל. אני שמח לבשר שהמהלכים נשאו פרי ולא תהיה כל ירידה בתקציב לעומת השנים האחרונות. המהלכים שנעשו, יצרו מציאות בשוק השחקנים, שמאפשר לנו להתחרות על שחקנים ברמת כדורסל שלא נופלת ואף עולה, על כאלה שמאוד אהבנו לראות בארנה בשנים האחרונות. אנחנו ממשיכים לכוון הכי גבוה שאפשר! כדי לחדד את הדברים, הפועל לא הולכת לעונה פיננסית ואנחנו נשקיע כל שקל שאנחנו יכולים כדי לבנות קבוצה איכותית, לוחמת ומחוייבת שתסב לכולנו גאווה.
“מבחינה מקצועית, אני מבין שזה נראה למי שמביט מהצד, שלא קורה כלום. אבל אני מבטיח לכם שמתחת לפני השטח, הצוות המקצועי בראשות אורן ובעזרת יותם עובדים קשה מאוד כדי למצוא את השחקנים המתאימים לשיטה ולרוח המועדון. אחד הלקחים המרכזיים שלנו מהעונה שעברה הוא שעדיף לחכות בסבלנות עד אשר נמצא את השחקנים האיכותיים *והמתאימים* ביותר, שחקנים שיגרמו לנו להתגאות בהם. אמנם זה לוקח זמן וקצת מוציא את המיץ והסבלנות בפגרה, אבל אני סומך על הצוות המקצועי ובטוח שהסבלנות תשתלם ונצרף זרים מעולים לבסיס הישראלי הלוחם שבנינו, בסיס בו אנחנו מאד מאמינים. היעדים שלי למועדון לשנה הקרובה לא השתנו: לזכות באליפות, בגביע וב- BCL.
“נושא נוסף הוא הקשר עם האוהדים והקהילה במדיה החברתית. אנחנו כמובן מודעים לחשיבות של הנושא, ונקפיד על התקשורת איתכם בכל הפלטפורמות.
“כאחד שחי ביציעים יחד אתכם חשוב לי לומר שכל אחד ואחת מכם חשובים לי באופן אישי ולהפועל כמועדון. עברנו יחד רגעים מדהימים שלא נשכח לעולם לצד רגעים לא פשוטים שגם הם חלק מהזהות המיוחדת שלנו כאוהדי הפועל. אני תמיד יודע שאתם הנכס הכי גדול של המועדון הזה ואין דבר שאני רוצה יותר מלראות את הארנה מלאה ולשמוע אתכם שרים להפועל שלנו.
“אני יודע שעברנו עונה לא קלה בכל הגזרות שהצטרפה גם לקיץ לא פשוט, אבל דווקא עכשיו יותר מתמיד הפועל זקוקה לגב שלכם כדי לעלות חזרה על המסלול. בואו נשמור על הארנה המגרש הביתי מס׳ 1 בארץ! יאללה זה הזמן לדבר עם אבא, אמא, הילד, הנכד, האחות, החבר מהשורה, ומכאן ובכן, אתם כבר יודעים מה לעשות.
“לא יודע מה איתכם אבל אני כבר יושב סופר את הדקות…”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!