איב מודי על העבודה ביוסטון רוקטס, לשחק מול שחקני NBA, לוקה, השיעורים מקיובן, קרלייל ונוביצקי והפועל ת”א

דצמ 11, 2023 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם ״התשיעית באירופה״ בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 106, שבו מתארח לא אחר מאשר איב מודי, ראש מחלקת הווידאו של היוסטון רוקטס מ-NBA. הפרק, שנפתח עם ההתמודדות של מודי עם המצב במדינה זרה, השאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי והתגובות שהוא מקבל, נמשך עם תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, השם הייחודי שלו, העובדה שאביו מהודו, החוויה להיות אח תאום, הרגע המיוחד שעבר כששיחק טניס, המעבר לניו יורק, השנים בדיוויז’ן 3 כשחקן וכמאמן והעבודה בתחום היהלומים. לאחר מכן, מודי סיפר על ההגעה לדאלאס מאבריקס והעבודה כעוזר במחלקת פיתוח שחקנים ואנליסט, לוקה דונצ’יץ’, דירק נוביצקי, המשחק האחרון ששוחק לפני הקורונה, הארוחה עם ריק קרלייל, הזיכרונות ממארק קיובן והעתיד של המאבס עם משפחת אדלסון.

מודי גם דיבר על שיחות הטלפון עם מייק מילר ופני הארדוויי והחוויה לשחק מול שחקני NBA, והתייחס לתקופה כעוזר מאמן הפועל תל אביב, כשהוא שם דגש על דני פרנקו וג’יילן הורד. מודי גם חשף מה קרה מאחורי הקלעים עם ההצעה ממנצ’סטר ג’איינטס וההגעה ליוסטון רוקטס, התייחס להשוואות לאריק ספולסטרה ודיבר על ניהול הצוות במחלקת הווידאו והעבודה עם אימה יודוקה, אלפרן שנגון וג’יילן גרין. מודי גם התייחס לשאלה האם יש לו דוגמאות לממצאים בווידאו שהוא הרגיש שניצחו משחקים, והרחיב על שאלת המודעות של השחקנים לסטטיסטיקות המתקדמות. בנוסף, מודי דיבר על דני אבדיה והקשר עם הנציגים הישראלים האחרים ב-NBA.

מודי גם גילה איך נראה יום בחייו, באיזה כדורסל הוא אוהב לצפות מחוץ לעבודה, מי השחקן שהיה הכי מאתגר להיערך אליו ומי המאמן שהיה הכי מאתגר להיערך אליו, בנוסף למשחק הכי טוב שהוא היה חלק ממנו והקורס שהוא מעביר. מודי חשף משהו מעניין שלא יודעים עליו, סימן את האנשים הכי מפורסמים שהוא פגש ואת התגובות הכי מרגשות שהוא קיבל, שיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום ואת המטרות שלו העונה, וכמובן ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי, גילה מה החלום הכי גדול שלו ולסיום שיתף עוד חוויות מיוחדות מהשנים שלו בכדורסל לטובת “פינת סיפור”.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!