אחיו כוכב NFL והוא תמיד מתרשם מהתלבושות של זופי אבדיה. הערב הוא פוגש את מכבי ת”א

ינו 3, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Joshua Halickman


לקראת המשחק החשוב נגד מכבי תל אביב, הגארד של בני הרצליה קווינטון הוקר התראיין לאתר הספורטס רבי. הוקר סיפר על איך הקבוצה מתפקדת עד כה העונה, הלבוש של זופי אבדיה, וההצלחה האדירה של אחיו ב-NFL. ניתן גם להאזין בראיון המלא באנגלית כאן בנגן המצורף.

על זופי אבדיה: “כל פעם שזופי בא עם בגדים אחרים זה מביא אנרגיות אחרות. הרבה צבעים, אתה מכיר אותו. יש לו כל צבע וסגנון בעולם.”

על הקבוצה והעיר הרצליה: “זה נהדר. במיוחד החודשים הראשונים ליהנות מזה עם המשפחה שלי כאן ועם ההנהלה, הצוות והחבר’ה כאן. העיר הזאת מדהימה, הרצליה. אנחנו 10 דקות מהים. אנחנו קרובים לתל אביב אבל גם בהרצליה יש הרבה מה לעשות.”

על הצלחת הקבוצה העונה: “כל ערב יכול להיות מישהו אחר שייתן משחק מעולה. מפתיחת העונה יש לנו שחקן בכל עמדה וגם מהספסל שיכול לשחק טוב. הגנתית זה גם מפתח לעשות עצירות. המגוון שלנו בשני צידי המגרש נותן לנו הרבה כקבוצה.”

על רישום 5 זרים בליגה: “אני חושב שעבורנו לא מעט מאיתנו הגענו מליגות אחרות. אני מאמין שאנחנו התרגלנו לזה. זה מוסיף קצת יותר למה שהקבוצה יכולה לעשות. השחקנים הישראלים שלנו משחקים ממש טוב. שון דאוסון, יאיר קרביץ, דורי סהר וסנדי, כולם נותנים את הטון שלהם במשחקים שלנו עד כה העונה.”

שון דאוסון

Shawn Dawson – Photo Credit: Bnei Herzliya

התרומה של באב לקבוצה: “הוא תוספת ממש טובה לקבוצה. הוא הצטרף ממש לפני תחילת העונה. הוא עושה הרבה עבורנו. הוא קולע הרבה. אבל גם הניסיון, המנהיגות והבנת המשחק שלו מוסיפה לנו המון במיוחד עם העובדה שהקבוצה צעירה יחסית.”

על מה שאונואקו נותן למועדון: “הוא כל משחק נותן עוצמות. קבוצות צריכות להתאים את עצמן אליו בעקבות הנוכחות שלו בצבע. הוא מאוד נייד על הפרקט. הוא קולע, קוטף ריבאונדים. הוא קריטי בשבילנו, זה בטוח.”

Chinanu Onuaku – Photo Credit: Basket.co.il

“זה מוסיף התרגשות לאוהדים למשל עם הערב הבלגי שעשינו. זה מוסיף את האנרגיה סביב האולם והעיר. זה מעולה לאוהדים. גם המשחק הקרוב שיתמקד באיכות הסביבה הוא רעיון נהדר.”

על העובדה שאחיו משחק בטייטאנס: “אחי הקטן משחק משחק פוטבול. הוא מהטופ 2 בעמדת ה-safety. כיף לראות אותו עושה את מה שהוא יודע. הוא שחקן פותח בהרכב העונה שזה בכלל תענוג. הייתה לו פציעה גם באמצע. זה מדהים שהוא ב-NFL. זה אחד הרגעים המדהימים כשהלכתי למשחק טרום העונה הראשון שלו כרוקי. זה היה רגע מטורף שאחי הפך לשחקן NFL. זה מרגיש שהוא באמת ראוי להיות שם. מוסר העבודה שלו, הביטחון שלו והיכולות שלו’ זה מרגיש כמעט נורמאלי לראות אותו שם על מגרש הפוטבול. הוא נותן מאמץ גדול כל יום. זה מטורף שהוא עושה את זה ברמה הזאת. אנחנו מדברים בצ’אט המשפחתי ברמה יום-יומית. כיף לראות אותו מתמודד עם כל זה. זה ממש מגניב לדבר איתו על זה. יש לו את זה והוא עושה את שלו.”

Amani Hooker. Photo Credit: Wikipedia

על המשחק החשוב נגד מכבי תל אביב: “נצטרך להמשיך עם מה שאנחנו עושים. להיות אקטיביים בשני צידי המגרש. זה הולך להיות קרב מעולה. נצטרך להיות מפוקסים, לבצע עצירות ולתת תצוגה גדולה לאוהדים שלנו. מכבי קבוצה נהדרת עם שחקים מצוינים. כל משחק בליגה הישראלית הוא קרב. הם יבואו רעבים לנצח עם הקשיים שהיו להם בתקופה האחרונה. זה יהיה משחק פיזי.”

 

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!