אחוזי הקליעה של דני מחוץ לקשת ממשיכים לצנוח: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על הניצחון המפתיע של אבדיה והוויזארדס מול הג׳אז

מרץ 19, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

אתה בטח כבר שמעת את הסיפור הזה לפני, שוושינגטון מפתיעה ומנצחת את הקבוצות הטובות ביותר ב-NBA כמו: הברוקלין נטס, הפיניקס סאנס, הלוס אנג’לס קליפרס, או הלילה נגד היוטה ג’אז המחזיקים במאזן הכי טוב ב-NBA. הוושינגטון וויזארדס הצליחו למצוא את עצמם ולנצח בצורה מפתיעה בתוצאה 131-122, ניצחון שקטע רצף של חמישה הפסדים. דני אבדיה קלע שתי נקודות וקטף ארבעה ריבאונדים ב-20 דקות משחק. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


זה היה בוודאות השילוב הכי מוצלח העונה בין ראסל ווסטברוק לבראדלי ביל. הוושינגטון וויזארדס נתנו את התצוגה ההתקפית השלישית בטיבה שלהם העונה, נגד הקבוצה המדורגת שישית מבחינת המדד ההגנתי ב-NBA. בראדלי ביל המשיך בעונה המצוינת שלו בהופעה יעילה של 43 נקודות באחוזי קליעה של 16-24 מהשדה כולל 4-6 מטווח שלוש הנקודות, לאחר שבמשחק הקודם לילה לפני נגד סקרמנטו קינגס החטיא את כל חמשת ניסיונות הזריקה שלו מחוץ לקשת. הוויזארדס קטעו רצף של 11 הפסדים במשחקים בהם בראדלי ביל קלע מעל 40 נקודות. ראסל ווסטברוק התפוצץ והיו לו כבר 20 נקודות שתי דקות בתוך הרבע השני. ראסל ווסטברוק סיים את המשחק עם 35 נקודות, 15 ריבאונדים ו-13 אסיסטים, במה שהיה הטריפל דאבל ה-13 שלו העונה. 


״זו בגרות, קל לשחק איתו מפני שהוא מבין את המשחק ומאוד לא אנוכי ואני מרגיש שאני באותה הדרך״, זה מה שהיה לבראדלי ביל לומר על שיתוף הפעולה שלו עם ראסל ווסטברוק. ״זו היא רק הרגשה כאן, זה לא כמו שאנו אומרים אחד לשני מה לעשות. דברים מסוימים אנחנו נראה או נלמד, ׳צפה למהלך הזה׳ או ׳תראה אותי כאן׳ בעמדות מסוימות. פחות או יותר זוהי רק תגובה. אנחנו רק מבינים איפה כל אחד מאיתנו יהיה במגרש באילו מקומות אנחנו אוהבים לקבל את הכדור, זה כיף לראות ולהיות חלק מהדבר הזה״. 


ב-22 המשחקים האחרונים שלו, דני אבדיה התקשה בקליעה מחוץ לקשת. אבדיה קולע רק ב-23.1% (65-15) מטווח השלוש במהלך אותו רצף, כאשר אבדיה למעשה מנמק את הסיבה לכך שוושינגטון מדורגת העונה במקום השלישי הכי גרוע מבחינת אחוזי הקליעה לשלוש נקודות, לאחר שהייתה שלישית בטיבה בליגה בעונה שעברה לפני הפלייאוף שהתקיים בבועה באורלנדו. זה לא מפתיע שדני נאלץ להתאים את עצמו לקו השלוש המרוחק יותר בהשוואה לתקופה ששיחק במכבי תל-אביב ולפעמים המאמן הקרוב אליו וליקו פרוביץ’ התריע על כך לפני: ״אמרתי שייקח לו עוד בין שישה לשמונה או תשעה חודשים עד שהוא ירגיש שזה כמו קו העונשין, זה קו השלוש של ה-NBA״, זה מה שפרוביץ אמר בחודש דצמבר. בצד הבהיר יותר, האיי קיו של דני אבדיה מבחינת הכדורסל במשחק המעבר נשאר מרהיב כאשר מסר מסירה ארוכה מחצי מגרש לאייזק בונגה לליי-אפ במחצית הראשונה. 


וושינגטון כעת תלך להתכונן להעביר את הזמן לשבוע בניו-יורק למשחקים נגד הברוקלין נטס ושני משחקים נגד הניו-יורק ניקס, כאשר משחקים יתחילו ביום ראשון. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!