אורן אהרוני: “זו ריצת מרתון, נצטרך להישאר עם רגליים על הקרקע”

דצמ 27, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה ניצחה בחוץ 82:94 את הפועל גלבוע/גליל בגן נר. מי שהצטיין עבור המנצחת היה כריס באב, שקלע 33 נקודות (6 מ-9 לשלוש), כשלצידו בלטו צ’ינאנו אונואקו ושון דאוסון עם 20 נקודות כל אחד יחד עם קווינטון הוקר עם דאבל-דאבל של 17 נקודות ו-10 אסיסטים. בצד של גלבוע, מייקל בריסקר ניסה להוביל קאמבק עם ערב ענק של 23 נקודות (7 מ-9 לשלוש), כשסשה קיליה-ג’ונס רשם 20 נקודות, לונדון פראנטס קלע 17 נקודות וסיפק 8 אסיסטים וחן כלפון תרם 11 נקודות.

המצטיין באב אמר בסיום: “במחצית הראשונה הוצאנו לפועל ממש טוב מבחינה התקפית, ייצרנו זריקות פנויות, האוהדים שלנו הגיעו לפה ודחפו אותנו. נשארנו ביחד, אנחנו קבוצה צעירה שגדלה, הוספנו את מו (מוריס קמפ) שלצערנו לא היה פה היום. שאמ (שאמרקוס קנדי) התעלה וכך עשו כולם. צ’ינאנו אונואקו? הוא קילר שעובד קשה. למה קוראים לו צ’יף? אין לי מושג. המכנסיים של זופר אבדיה? הוא אחד האנשים היחידים שיכולים לעשות את זה ולהיראות טוב”.

המאמן המנצח אורן אהרוני: “ברור שזה לא קל, זו ליגה שוויונית וצמודה, כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. פתחנו טוב, גלבוע קבוצה מצוינת עם הרבה כלים, בריסקר עשה פה כמה שלשות מדהימות והחזיר אותם למשחק, אבל אני גאה בשחקנים. אונואקו? הוא היה טוב, לא פשוט להתמודד לבד, גם שאמרקוס עלה מהספסל ונתן דקות טובות. המשחקים האחרונים של שון דאוסון? הוא בא הרבה יותר מוכן, אינטנסיבי, עשה דברים יוצאים מן הכלל, ואני מאוד מאושר מאיך שהוא משחק. זו ריצת מרתון, נצטרך להישאר עם רגליים על הקרקע, זו קלישאה אבל זה נכון”.

המאמן המפסיד גיא קפלן: “מה היה חסר? עוד עצירות בהגנה, עוד קצת ריכוז, זה מה שעשה את ההבדל. לא עשינו סלים קלים, איבדנו כדורים ובצד בשני הענישו אותנו. השתדלנו, בסך הכל כן נשארנו במשחק וכן עשינו את המאמץ. איפה צריך להשתפר? בגאווה וברוח”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!