אורן אהרוני: “אירופה? מתרגשים מאוד, דבר חדש גם עבורי”

אוג 30, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מחזיקת גביע המדינה, בני הרצליה, פתחה את אימוניה לקראת עונת 2022/23.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

המאמן אורן אהרוני סיפר בכתבתו של תומר גבעתי מ”ישראל היום”: “אנחנו צריכים להספיק הרבה דברים בזמן יחסית קצר אבל אנחנו מכינים את עצמו בשביל להגיע בצורה הכי טובה לפתיחת העונה. שמרנו על השלד וזה היה חשוב מאוד עבורנו. אנחנו מקווים שזה ייתן לנו ערך מוסף אך מודעים לזה שאנחנו מתחילים הכל מחדש ושם דבר לא מובטח. אירופה? מתרגשים מאוד, דבר חדש גם עבורי. אנחנו בבית מאוד קשה, נלמד ונתכונן לאתגר”.

הכוכב כריס באב אמר: “שמח לחזור, אני שמח שהצלחנו להשאיר את הבסיס של שנה שעברה כי כולנו חברים טובים וזה חשוב עבורנו. אירופה? שמח לשחק בזירה הזאת ולפגוש יריבות נפלאות. אנחנו לא מרגישים את הלחץ. אנחנו נבוא לכל להתחרות. נעבוד קשה ומה שיקרה יקרה, יהיה כיף השנה. גם בשנה שעברה לא ציפו מאיתנו לכלום. אחריות? אני אחד מהשחקנים המנוסים בקבוצה ואשמח להוביל אם יבקשו ממני”.

עודד ברנדוויין שיתף: “תחושה מעולה לחזור אחרי 15 שנים, סגירת מעגל מיוחדת. המועדון בצמיחה וזה תזמון נהדר עבורי להגיע. החזרה לכאן? זה תמיד היה באוויר אך לא הסתדר בעבר. הפעם הכל עבד וזה נועד לקרות, אני מאושר שזה קרה. לחץ? אני לא מרגיש לחץ, להפך. מבחינתנו זה מוטיבציה. הרצליה כמועדון רוצה ללכת קדימה ואירופה תעשה רק טוב”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!