אורי חי על התמיכה של חבר לקבוצה מוסלמי ברעננה, הפוזשן מול בן סימונס, אביו הכדורסלן והקשר המדהים של קאבוקלו לישראל

נוב 2, 2023 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מכבי רעננה


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 101, שבו מתארח אורי חי, גארד מכבי רעננה מהליגה הלאומית. הפרק, שנפתח עם ההתמודדות של חי עם המצב והשאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי, נמשך עם מסע המשחקים של מכבי רעננה בארצות הברית: הגילוי על האירועים בארץ, הטרגדיה האישית של יהוא אורלנד, ההחלטה להמשיך במסע למרות המצב, התמיכה מהקהל, שירת התקווה של נועה קירל, הכיתובים על הנעליים והחולצות והתמונות של האזרחים החטופים, החוויה במשחקים עצמם מול שחקנים כמו בן סימונס ומיקאל ברידג’ס, שיתוף הפעולה עם דוויין בייקון וברונו קאבוקלו, הקשר עם הזרים של רעננה והתגובה הכי מרגשת שקיבל.

לאחר מכן, חי סיפר על הכניסה שלו לעולם הכדורסל בזכות אביו הכדורסלן, התייחס לשאלת המודל לחיקוי ודיבר על הגדילה במחלקת הנוער של הפועל ירושלים וההגעה לנבחרת הקדטים, בנוסף לשיתוף הפעולה הקצר עם דני אבדיה וים מדר בנבחרת העתודה. בהמשך, חי הרחיב על פרויקט שחקן אמיתי וההתחלה במכבי שוהם, והתייחס לשנים הראשונות בליגה הלאומית בדגש על התקופה בא.ס רמה”ש. חי דיבר על החוויה לשחק מול בן שרף, ההחלטה לחזור לרעננה ושיתוף הפעולה עם יוגב אוחיון, תיאר איך נראה יום בחייו וסימן את היתרונות שלו והדברים שהוא עדיין צריך לשפר.

חי גם ענה האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי, גילה מי המאמן שהכי השפיע עליו, מי השחקן הכי טוב שיצא לו לשחק איתו ומי השחקן הכי טוב שהוא שיחק מולו. חי שיתף דברים מעניינים שלא יודעים עליו בנושאי הלימודים והדת, חשף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום ואמר מהן המטרות שלו לעונה הקרובה מבחינה אישית וקבוצתית. לסיום, חי ענה מה החלום הגדול, והביא סיפור מיוחד מהשנים בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: מה הקשר האמיתי והמפתיע בין ברונו קאבוקלו לישראל, ואיך זה קשור באופן ישיר למקום המגורים של חי עצמו?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!