אהרוני, קופר וחסין: כל הציטוטים בפנים

מאי 19, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה ניצחה בבית 73:88 את הפועל חיפה באולם היובל במשחק השלישי בסדרת רבע גמר הפלייאוף בליגת העל ובכך עלתה לחצי גמר הפלייאוף בזכות סוויפ של 0:3 בסדרה. כעת, הגיע זמן הציטוטים.

המאמן המנצח, אורן אהרוני, אמר בסיום: “קודם כל זה אושר גדול, אני רוצה לתת קרדיט להפועל חיפה ולאלעד, היא קבוצה מעולה וזה לא דבר של מה בכך שניצחנו אותם. זה היה משחק מנטאלי בעיקר, אני נותן קרדיט לשחקנים, היו לנו דקות של כדורסל יוצא דופן. האם זה מגיע לנו? אני חושב שכן, היינו טובים לאורך כל העונה. אנחנו עושים עונה גדולה, זכינו בתואר וכמו שאמרתי לפני המשחק היום אנחנו צריכים לקחת את זה משחק אחר משחק, אנחנו בדרך נכונה וטובה. אני רוצה לחגוג היום ולהתמודד עם מי שתבוא. אני מאושר מאוד”.

די ג’יי קופר, שסיפק 7 נקודות ו-12 אסיסטים עבור המנצחת, סיפר: “זה הישג גדול, המועדון שלנו הצליח כל העונה, אנחנו לוקחים את זה משחק אחר משחק. בהחלט יש לנו ביטחון עצמי וכימיה בין השחקנים, יש לנו סיכוי לזכות באליפות. אני רכז שחושב קודם כל מסירה, יש לנו קלע נפלא כמו כריס באב. אני חושב שכולם יכולים לנצח את כולם בליגה הזאת. אין לי העדפה בנוגע לקבוצה שאותה נפגוש, כדי לזכות באליפות צריך לנצח את הטובים ביותר בכל מקרה”.

המאמן המפסיד, אלעד חסין, סיכם עוד עונה שבה קבוצתו התבססה בין קבוצות הבית העליון בליגה הבכירה: “הרצליה הייתה קבוצה יותר טובה בסדרה הזאת, מגיע קרדיט לקבוצה ולמאמן, הם עשו מהלכים גדולים. אומנם אנחנו מסיימים בטעם של הפסד אבל אני מאוד גאה בעונה הזאת כי עברנו פציעות, התחלנו את העונה קצת פחות טוב, עשינו שינויים וניצחונות על הבאזר, עשינו בהגנה ובהתקפה ניצחונות גדולים, נכנסנו לטופ 6, אני גאה בכל השחקנום ובכולם בצוות ובהנהלה. גם אם הסיפור מסתיים בדרך שאנחנו לא רוצים זה לא אומר שזה סיפור לא טוב, זו הייתה עונה כיפית. הניצחונות וההפסדים הם חלק מהספורט, אני גאה בכולם ובמי ששייך להפועל חיפה. האם זאת הצלחה? לגמרי, חוץ ממכבי תל אביב, הפועל ירושלים והפועל חולון כל שאר הקבוצות מנסות להגיע למקומות 1-6 ואנחנו עשינו את זה בגדול, אנחנו סובלים מפציעות ובתקופה האחרונה יש לנו ארבעה שחקנים שסובלים מפציעות, קאדים אלן, גרגורי ורגאס, ג’יימס אניס ואיגור נסטרנקו, כשהלב חזק אז הגוף הולך בעקבות הלב. נשב בקיץ ונחליט מה קורה, אני לא רוצה לסכם תקופה כי אני לא יודע מה יהיה איתי, אבל אני מאוד גאה בתהליך הזה, קיבלתי אותם לפני כמה שנים כשהיינו במקום הלפני אחרון בליגה הלאומית ושנה אחרי עלינו לליגת העל. אם הפועל חיפה נחשבת לקבוצה בכירה בכדורסל הישראלי אז זה דבר גדול”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!