אהרוני: “אונואקו הסנטר הטוב בליגה? לא צריך להתעסק בהשוואות”

ינו 24, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה חזרה מפגרת הקורונה הכפויה וניצחה בבית 71:80 את הפועל גלבוע/גליל באולם היובל. לפני המשחק נערך טקס מיוחד לזכרו של חיים אוחיון ז”ל, שהיה הבעלים של גלבוע/גליל. אחרי רבע ראשון שהיה שייך כל כולו לגלבוע, הרצליה הייתה הקבוצה הטובה יותר לאורך הערב. בגלבוע נעדר דרק קוק, לונדון פראנטס ואור קורנליוס, מה שגרם לרוטציה קצרה במיוחד עבור הקבוצה שלא קיבלה אף נקודה מהספסל שלה לעומת 25 של הרצליה. שימו לב גם לריבאונד: הרצליה הביסה את גלבוע 39:58 בתחום הזה, כולל 10:23 בהתקפה. בזכות הניצחון, הרצליה ניצבת כעת במקום השני בטבלת ליגת העל עם מאזן 5:9, כשגלבוע מדורגת במקום ה-11 עם מאזן 10:5.

אנדי ואן וליט שקלע 16 נקודות עבור המנצחת אמר בסיום: “זאת הייתה מלחמה, שיחקנו הגנה טובה בסוף, זה לא היה יפה אבל ניצחנו. המאמן דיבר איתנו והתעלינו בהגנה. אף אחד לא יכול לעצור את צ’ינו (צ’ינאנו אונואקו), המטרה העיקרית היא למצוא אותו. אנחנו צריכים לקחת את זה משחק אחרי משחק, יש לנו פתיחה טובה לעונה. נעדרנו במשך תקופה כך שזה כיף לחזור ולנצח”.

המאמן המנצח אורן אהרוני סיפר: “חזרנו מפגרה, הרבע הראשון שלנו לא היה טוב. אני נותן את כל הקרדיט לשחקנים שלנו, גם הגנתית וגם התקפית, למעט הרבע וחצי הראשונים שמרנו הרבה יותר טוב. כמו כל הקבוצות מתמודדים יש מציאות שלא משחקים כמה שבועות וזה קשה, אבל זה המצב, זאת המציאות וצריך להתמודד עם זה. האם אונואקו הסנטר הטוב בליגה? אני לא חושב שצריך להתעסק בהשוואות, אנחנו שמחים שהוא איתנו, הוא עושה דברים יוצאי דופן, הוא מאוד חכם ואני לא יודע אם אנשים שמים לזה מספיק לב. הוא יכול לעשות הרבה דברים על המגרש”.

המאמן המפסיד גיא קפלן סיכם: “כל הפציעות והקורונה זה חלק מהאתגר, לא תירוצים. נקודות הספסל? בחצי השני בעצם שיחקנו עם חמישה שחקנים, הנתון רק מעיד על הרוטציה, בסך הכל שיחקנו עם שבעה שחקנים. ברגע שנשחק הרבה משחקים עם אותו סגל יהיה לנו יותר נוח, אנחנו כל הזמן עם סיפור אחר, ברגע שנעלה על הגל דברים יסתדרו”.

הוסיפו להרצליה: אונואקו (6-16 מהשדה, 2-6 מהקו, 19 ריבאונדים, 3 חסימות) והוקר (3-13 מהשדה, 7-7 מהקו, 4 אסיסטים) 14 כ”א, באב (2-8 לשלוש, 4 אסיסטים) וקמפ (4-7 מהשדה, 9 ריבאונדים) 11 כ”א, דאוסון (3-8 מהשדה, 8 ריבאונדים, 4 אסיסטים) וקרביץ (2-7 מהשדה, 1-4 מהקו, 6 ריבאונדים) 7 כ”א. כן שותפו: סהר וכהן.

הפועל גלבוע/גליל: קיליה-ג’ונס 21 (7-14 מהשדה, 6-10 מהקו, 7 ריבאונדים), באטל 19 (10 ברבע הראשון, 6-13 מהשדה, 6-7 מהקו, 7 אסיסטים), הארל 14 (3-9 לשלוש, 2-5 לשתיים, 9 ריבאונדים, 4 חטיפות), בריסקר 13 (5-11 מהשדה), סרור 4 (6 ריבאונדים). כן שותפו: מעיין, חנוכי (0-7 מהשדה, 7 ריבאונדים) וכלפון.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!