אבן, וויליאמס ודיברתולומיאו: מכבי ת”א מתכוננת לכוכב האדום

מרץ 9, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב תתארח מחר (חמישי, 20:00) בסרביה אצל הכוכב האדום בלגרד למשחק חשוב במסגרת היורוליג. כזכור, כאשר הקבוצות נפגשו בפתיחת העונה מכבי ת”א הציגה את אחת התצוגות החלשות ביותר שלה בשנים האחרונות בהיכל מנורה מבטחים תחת יאניס ספרופולוס, וכעת היא מקבלת הזדמנות לתקן בחוץ תחת אבי אבן. כידוע, למרות העונה ההפכפכה מכבי נמצאת כעת בעמדה טובה להעפלה לפלייאוף כל עוד הקבוצות הרוסיות אכן יורחקו באופן סופי מהמפעל.

“הבית של בלגרד זה אחד האולמות הקשים ביותר שאפשר לשחק בהם באירופה”, סיפר המאמן אבי אבן. “הכוכב האדום זו אחת הקבוצות ששומרות יותר טוב, אנחנו צריכים להרים את רמת הקשיחות והאגרסיביות שלנו”.

“ממה שלמדתי מאז שאני בכדורסל, 4-5 משחקים בשביל הסרבים עוברים לידם”, הסביר המאמן בנוגע לעומס על היריבה. “אנחנו צריכים למצוא את הקצב שלנו, להרים את כמות הדקות בהן אנחנו עושים הגנה קשוחה”.

“הכוכב זו קבוצה טובה מאוד. כולן צפופות ונותרו מעט משחקים, ככה שכל משחק חשוב להמשך הדרך”, ניתח דריק וויליאמס לפני הטיסה. “אנחנו רוצים להמשיך ולהשתפר. זה פחות איך שאתה מתחיל את הדרך, אלא יותר איך שאתה מסיים. אנחנו צריכים להיות חכמים, לא לתת ללחץ לשנות את מה שאנחנו רוצים לעשות. לשחק חכם ולא לאבד כדורים, הרבה תלוי בנו”.

“יש לנו סיכוי טוב העונה, אבל גם הקבוצה משתפרת וזה העיקר”, סיכם וויליאמס. “אנחנו צריכים להתרכז בהגנה, בכל פעם במשחק הקרוב”.

“כל משחק לגופו, אבל כמובן שלכוכב האדום יש מגרש קשה והקהל תומך בהם”, הסכים הקפטן ג’ון דיברתולומיאו. “כמו שדריק אמר, זה המשחק הרביעי שלהם בתוך שבוע והם בטח תשושים. אולי הרגליים שלנו יותר טריות. צריכים ללכת ולהיות מרוכזים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!